|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

’Amber Türkmen’le Çankaya’nın Makus Talihi Değişecek’
  • Reklam

'Amber Türkmen’le Çankaya'nın Makus Talihi Değişecek'

Ankara'nın Çankaya İlçesi, Bahçelievler Bahçelievler semtinde açılan AK Parti Seçim Bürosu açılışında konuşan AK Parti Ankara Milletvekili Barış Aydın: “Çankaya’ya Kadın Eli Değecek; Makus Talihi Değişecek…” Dedi.

03 Şubat 2019 - 11:06

Ankara'nın Çankaya İlçesi, Bahçelievler semtinde açılan AK Parti Seçim Bürosu açılışında konuşan AK Parti Ankara Milletvekili Barış Aydın: “Çankaya’ya Kadın Eli Değecek; Makus Talihi Değişecek…” Dedi.

AK Parti Çankaya İlçe Başkanlığı tarafından Bahçelievler’de seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa, AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen, AK Parti Ankara Milletvekili Barış Aydın, Çankaya İlçe Başkanı Mustafa Hasgül’ün yanı sıra ilçe teşkilat mensupları, partililer ve vatandaşlar yoğun katıldı.

Açılışta konuşan Milletvekili Barış Aydın, 31 Mart yerel seçimlerine tüm bölgelerde olduğu gibi Çankaya’da da çok iyi hazırlandıklarını ifade ederek Ankara'nın Çankaya ilçesinde de Amber Türkmen’in iz bırakacağını, Çankaya’nın makus talihini değiştireceğini ve Çankaya’ya yakışır işler yapacağına inandığını söyledi.

“Çankaya’ya kadın eli değmeli”

Çankaya’nın bir kadın Başkana kavuşmasının çok önemli olduğunu ifade eden Aydın, “Çankaya’ya kadın eli değmeli… Kadınlarımız çok çalışmalarının yanında kente yüreğiyle bakar, ne yaparsa en iyisini yapar. Çankaya Belediye Başkan adayımız Amber Türkmen de inanıyorum ki bu bakışı ve vizyonuyla Çankaya’ya en iyi hizmeti sunacak kişi olarak vatandaşlarımızın da sevgisini, teveccühünü kazanacaktır. Hep birlikte çalışarak başarıya ulaşacağız.” Dedi.

“Çankaya makus talihini yenecek”

Siyasete ilk olarak geçmiş dönemde Çankaya Belediye Başkan Adayı olarak girdiğini ifade eden Aydın, Çankaya’nın çok önemli ve özel bir bölge olduğunu ve sahip oldukları inanç ve azimle Çankaya’nın makus talihinin artık değişeceğini söyledi.

Aydın şunları kaydetti:

“Çankaya’da siyaset yapmak çok kolay değil, ama görüyoruz ki burada ivme her geçen gün yükseliyor. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta Çankaya’nın makus talihi değişecek ve hep birlikte Başkan Adayımız, Milletvekillerimiz, Bakanlarımız, teşkilat mensuplarımız ve halkımızın desteği ile gece gündüz çalışarak 31 Mart akşamı zafer kazanacak, Çankaya’ya tarih yazdıracağız. Çankaya bunu hak ediyor.”

Bahçelievler’de böyle bir temsilcilik açmanın Çankaya teşkilatı için çok önemli olduğunu ve burada çok güzel çalışmalar yapacaklarını ifade eden Aydın, büronun hayırlı uğurlu olmasını, hayırlı işlere vesile olmasını dileyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit Annesinin Dileğini Polis Evlatları Yerine Getirdi
Şehit Annesinin Dileğini Polis Evlatları Yerine Getirdi
Trafik Ekiplerinden Sürücülere Bayram Çikolatası
Trafik Ekiplerinden Sürücülere Bayram Çikolatası