|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Ankara’nın Göbeğinde Tarihimize ve Milletimize İftira...
  • Reklam

Ankara'nın Göbeğinde Tarihimize ve Milletimize İftira Kampanyası

Ankara’nın Göbeğinde Türk Tarihine ve Milletine İftira paneli düzenlenecek. “Ermeni Soykırımı” yalanından sonra diş mihrakların çabasıyla iftira kampanyaları başlatan bölücüler “Pontus Soykırımı” yalanını dillendirmeye başladı.

10 Mayıs 2019 - 10:35 - Güncelleme: 13 Mayıs 2019 - 03:08

“Ermeni Soykırımı” yalanından sonra diş mihrakların çabasıyla iftira kampanyaları başlatan bölücüler “Pontus Soykırımı” yalanını dillendirmeye başladı.

Ermeni soykırımı yalanını da savunarak, 1914 -1921 yılları arasında Karadeniz’de “Pontus Rumlarının Soykırıma Uğradığı” yalanını gündeme getirmeye çalışan bir grup Ankara’nın göbeğinde tarihimize ve milletimize iftira atacaklar…

Ankara Düşünceye Özgürlük Girişimi adı altında toplanan bir grup tarafından düzenlenen Türk Tarihine ve Milletine İftira paneli 18 Mayıs 2019 günü Saat 14.00’te Necatibey Caddesi No:82 Kat 8 Kızılay Ankara adresindeki, Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Genel Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşecek.

Açılış konuşmasını Özgür Üniversite kurucusu Fikret Başkaya’nın Moderatörlüğünü Mahmut Konuk’un yapacağı “Pontus Soykırımı” yalanı ve Türk Tarihine ve Milletine İftira kampanyası panelinin Konuşmacıları ise Mert Kaya - Okan Levent Küçükersan - Ramazan Gezgin.

İftira programında Nikos Aslanidis’in Giresun orkestrasını ve Topal Osman’ı konu edinen ‘THE BAND' (Banda) film gösterimi de gerçekleşecek.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • aa
    1 yıl önce
    ÜLKEMİZDEKİ TÜM SİYASİ VE BÜROKRATLARIMIZI BU KONUDA DUYARLILIĞA DAVET EDİYORUM BU OLAY ÜLKEMİZİ TARİHİMİZİ KARALAYAN İFTİRA ATAN BİR KAMPANYADIR. SİYASETİNİZ NE OLURSA OLSUN HEDEFİNİZ ÜLKE VE MİLLET İSE BU KONUDA BİR ÇALIŞMA YAPMAK GEREKİYOR... ÖNCEDEN ERMENİ İFTİRALARINA SUSULDU İHMAL EDİLDİ SONUÇ ORTADA. YENİ TÜREYEN BU HAİNLERİN BU PANELİ İPTAL EDİLMELİ... SİYASETÇİLERİMİZİN BÜROKRATLARIMIZIN MEMLEKET İÇİN EN BÜYÜK TERÖRLE MÜCADELESİ BU OLAYA SAHİP ÇIKILMASI VE BU HAİN PANELİN ENGELLENMESİ OLACAKTIR.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sancaktepe Belediyesi, Yenilenen Demokrasi Caddesinin açılışını yaptı
Sancaktepe Belediyesi, Yenilenen Demokrasi Caddesinin açılışını...
Öcmenler: ‘Çözüm Ararken, Birçok Başka Soruna Zemin Hazırlanıyor’
Öcmenler: ‘Çözüm Ararken, Birçok Başka Soruna Zemin...