|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Ankaralılardan Can Dostlar’a Sevgi Seli
  • Reklam

Ankaralılardan Can Dostlar’a Sevgi Seli

Yarıyıl tatilinde, karnelerini kaptıkları gibi turneye çıkan Can Dostlar ekibi Ankara’daydı!

19 Ocak 2019 - 23:06

Yarıyıl tatilinde, karnelerini kaptıkları gibi turneye çıkan Can Dostlar ekibi Ankara’daydı! Antalya’nın ardından Başkent’e geçen Yönetmen Tuğçe Soysop, oyuncular Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Eda Döğer, Dora Dalgıç, Taha Sönmezışık ve Zeynep Ilgın Çelik, Nata Vega Avm’de sevenleriyle buluştu. 

CAN DOSTLAR’DAN ‘GÜNAYDIN ÇOCUKLAR’ İLE BARIŞ MANÇO’YA SELAM!

Barış Manço’nun en sevilen şarkılarından ‘Günaydın Çocuklar’ Can Dostlar filminin de şarkısı. Oyuncular, filmin şarkısı “Günaydın Çocuklar” ile o çok sevilen danslarını yaptı. Çocuklar bu şarkıyı her fırsatta birlikte seslendirmekten de büyük keyif alıyorlar. 

Sinema salonlarına iyi seyirler dileyen küçük starlar, filmi Ankaralılarla birlikte izledi. Finalde, tüm salon hepberaber Barış Manço’nun ‘Günaydın Çocuklar’ şarkısını söyledi. Şarkı yıllar sonra yeniden, büyük küçük herkesin diline dolanıyor!

‘Güldüy Güldüy Show Çocuk’ ekibiyle birlikte filmde Selim Bayraktar, Onur Atilla, Ünal Yeter, Esin Eden, Dilşah Demir, Doğan Akdoğan, Tuğçe Karabayır, Ali Rıza Tanyeli, Gökçe Atlas gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Tuğçe Soysop’un yaptığı, BKM yapımı ‘Can Dostlar’ın  senaryosu Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagehan Cemcir, Onur Ümit, Öner Ateş ve Pelin Serin’e ait. Filmin Ana Destekçisi ise "VAKIFBANK SPOR KULÜBÜ". 

‘Can Dostlar’ Turne Programı:

20 Ocak Pazar İzmir
23 Ocak Çarşamba Adana
25 Ocak Cuma Adapazarı 

Yapımcı: BKM – Necati Akpınar

Vizyon Tarihi: 18 Ocak

Yönetmen: Tuğçe Soysop

Senaryo: Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagehan Cemcir, Onur Ümit, Öner Ateş, Pelin Serin

Oyuncular: Selim Bayraktar, Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Eda Döğer, Dora Dalgıç, Taha Sönmezışık, Arda Taşarcan, Alperen Efe Esmer, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Can Aydın, Duru Hoşver, Damla Ateş, Tuğçe Karabayır, Dilşah Demir, Doğan Akdoğan, Ünal Yeter, Onur Atilla

‘Can Dostlar’ Sosyal Medya Adresleri: 
https://twitter.com/candostlarbkm

https://www.instagram.com/bkmonline


CAN DOSTLAR HİKAYE

Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibi sizi parka çağırıyor!

Sürekli telefonlarıyla oynayan çocuklar artık sokakta oynamayı unutmuş gibilerdir. Mahalleye yeni gelenlerin de ısrarıyla, çocuklar bu gidişata son vermek için yeniden parkta oynamaya karar verir. Ama bir sorun vardır: parkın bitişiğindeki evde oturan Kötü Kazım. Parka gelen herkesi korkutan Kötü Kazım’ın kimsenin bilmediği sırrı nedir? Çocuklar bir olup parkı Kazım’dan geri alabilecek midir?

Güldür Güldür ve Bizim Köyün Şarkısı senarist ekibinin senaristliğini üstlendiği, bol kahkahalı bir dostluk ve dayanışma hikayesi anlatan filmin başrollerini Bizim Köyün Şarkısı ve Güldüy Güldüy Show Çocuk oyuncuları paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda da yine Güldüy Güldüy Çocuk Show’un ve Bizim Köyün Şarkısı’nın yönetmeni Tuğçe Soysop var.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis Derneği Başkanı EMEKLİLER GÜNÜ'nü kutladı
Polis Derneği Başkanı EMEKLİLER GÜNÜ'nü kutladı
Yabancı Plakalı Toplu Ulaşım Araçlarına İlişkin KARAR
Yabancı Plakalı Toplu Ulaşım Araçlarına İlişkin KARAR