|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Antalya Polis Kampına Giriş Ücreti 150 TL Olur Mu ?
  • Reklam

Antalya Polis Kampına Giriş Ücreti 150 TL Olur Mu ?

Emekli polis Aysel Kıpçak, " Antalya Polis Kampına Giriş Ücreti kahvaltı dahil 150 TL Olur Mu ? Bu sosyal tesisler kâr güdümlü değildi hani..? "  iddiasında bulunarak, ücret tarifesine isyan etti.

13 Eylül 2020 - 17:28 - Güncelleme: 18 Eylül 2020 - 15:15

Emekli polis Aysel Kıpçak,  " Antalya Polis Kampına Giriş Ücreti kahvaltı dahil 150 TL Olur Mu ?  Bu sosyal tesisler kâr güdümlü değildi hani..? " iddiasında bulunarak, ücret tarifesine isyan etti.

Aysel Kıpçak'ın sosyal medyada " POLEMSES Radyo ve Haber Sitesi " isimli polis sayfasında yer alan paylaşımda şu iddialar ve ifadeler yer aldı :

"Antalyalı değilim, dolayısıyla da bilmem... Emekli olmama rağmen sosyal tesislerden hiç yararlanmadım. Hafta başında Antalya'ya geldim. Bir yeri bilmiyorum ya, kendi kendime polis kampına gideyim bir kahvaltı yapayım dedim...günlerden Pazartesi , kapıya vardığımda orada bulunan meslektaşıma emekli polis olduğumu ifade ettim. Yoldan geldiğimi ve kahvaltı etmek istediğimi söyledim. Cevap ; giriş ücreti 150 TL kahvaltı dahil, bugün zaten kahvaltı yok. Başka bir yere gidebilirsiniz ..' Nereye mesela dedim ?, hani buralı değilim ya bilmiyorum ya...Belediyenin tesislerine gidin denildi. Rica etsem tarif etmeniz mümkün mü dedim. Gözümün içine uzun(ters) bir bakış attıktan sonra lütfedip cevap verdi. Genel tablo bu.

Buraya kadar sizi rahatsız eden bir şey var mı ? Benim var. Bu sosyal tesisler kâr güdümlü değildi hani ? En azından ben öyle biliyordum. Alt tarafı bir kahvaltı. Dışarda kahvaltı fiyatları 25-50 TL mekan konum vs.göre değişiyor. Elbette aldığım hizmetin karşılığını ödeyeceğim, ancak 150 TL giriş ücreti nedir? Herhangi özel bir beache girdiğinizde bile tesis ücreti almıyorlar. Anlamıyorum , özür dilerim anlamayacağım da. Milletvekili meclisde tüm ailesiyle gün boyu yemek yese kaç para ödüyor? O milletvekili vs şeylerle gelinmesin lütfen. Milletine hizmet için var nokta..

Polis kimin hizmetinde ? Polisin maaşı vekilden fazla mı?....Ve ufak bir rica, hani kapıdaki görevli arkadaş,unutma bir gün sende emekli olacaksın...nacizane...saygılar.."

 

TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırgız-Tacik Çatışmasının Ardında Mağdur İnsanlar ve Harap Edilmiş Evler Kaldı 
Kırgız-Tacik Çatışmasının Ardında Mağdur İnsanlar ve Harap...
Kazakistan Cumhurbaşkanı Türkmenistan'a Çalışma Ziyareti Yapacak
Kazakistan Cumhurbaşkanı Türkmenistan'a Çalışma Ziyareti...