|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Arena ve APC by Schneider Electric’ten Güçlü İşbirliği
  • Reklam

Arena ve APC by Schneider Electric’ten Güçlü İşbirliği

Arena Portföyü altında uçtan uca APC by Schneider Electric çözümleri sunulacak olan iş birliği kapsamında ayrıca, Arena Galaxy Demo ve Eğitim Merkezi bünyesinde ürünleri yakından görmek ve deneyimlemek isteyen müşterilere eğitimler verilecek.

11 Ocak 2021 - 22:21

  • Arena Portföyü altında uçtan uca APC by Schneider Electric çözümleri sunulacak olan iş birliği kapsamında ayrıca, Arena Galaxy Demo ve Eğitim Merkezi bünyesinde ürünleri yakından görmek ve deneyimlemek isteyen müşterilere eğitimler verilecek.

Sektörde dijitalleşme konusunda öncü olan Schneider Electric ve Arena müşterilerinin IT gereksinimlerine ve sorunlarının çözümüne özel ve farklı yaklaşımlar geliştirecek iş birliğine imza attı.  Birkaç kabinlik sistem odalarından onlarca kabinlik büyük veri merkezlerine kadar; süreçler olarak da tasarımdan kuruluma kadar dijitalleşmenin kilit noktası olan veri merkezleri için bütüncül bir çözüm ve hizmet sunulacak iş birliği kapsamında ayrıca, mikro veri merkezleri de dahil olmak üzere, en güvenilir ve verimli ürünler ile ileri düzey yazılımlar bu çözümlerin temelini oluşturacak.

Bu yeni iş birliği ile APC by Schneider Electric markasının tüm IT altyapı teknolojileri Arena tarafından sunulacak. Kesintisiz güç kaynaklarından hassas soğutma cihazlarına, kabinlerden DCIM yazılımına kadar çok geniş bir ürün gamı; veri merkezi aktif elemanları olan server, storage ve network ekipmanları ile birlikte aynı portföy altında sunulacak ve veri merkezleri için uçtan uca bir çözüm oluşturulacak.

Arena Galaxy ile veri merkezi eğitimi 

APC by Schneider Electric ve Arena yalnız ürün ve çözümler sunulmasında değil, Arena iş ortaklarının APC by Schneider Electric ürünlerini yakından görmek ve deneyimlemek fırsatını yakalayacakları Arena Galaxy Demo ve Eğitim Merkezi bünyesinde de bir iş birliği gerçekleştiriyor. 

Arena Galaxy Demo ve Eğitim Merkezi’nde, Arena’nın portföyünde yer alan server, depolama ve network ekipmanları APC kabinlerde konuşlanırken, bu kritik IT ekipmanlarının güç ihtiyacı ve dağıtımı yine APC UPS ve PDU’lar ile karşılanıyor ve bu veri merkezi yine APC Inrow Cooling cihazı ile efektif bir şekilde soğutulurken, son olarak DCIM yazılımı ile izleniyor. Arena Galaxy Demo ve Eğitimi Merkezi’nde katılımcılar tüm bu ürünleri ve daha ötesinde uçtan uca bu entegre çözümü aynı anda ve aynı ortamda deneyimleme fırsatı bulurken, teori ve pratiği birleştirerek ciddi bir veri merkezi eğitimi alma fırsatı bulacaklar.   

Arena Portföyü altında uçtan uca APC by Schneider Electric çözümleri 

Gerçekleştirilen iş birliği ile ilgili konuşan Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Secure Power İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sağlam, “Yüksek bütçelerle kurulan veri merkezleri/IT sistemlerinin hizmet kesintisi olmadan, verimli, yüksek performanslı bir şekilde çalışabilmesi için gerekli olan altyapıyı Arena portföyü altında, uçtan uca bir çözüm olarak sağlayacağız ve böylece müşterilerimize eşsiz bir değer sunacağımıza inanıyoruz.” dedi. 

APC’nin bugün, Fortune 500 firmalarının %96’sının tercihi olan ve lider IT üreticileri ile yıllar süren stratejik ortaklıklarıyla sektörde en güvenilir ve verimli çözümleri sunan kurum olarak tanındığını belirten Sağlam, “Yenilikçi sistem mimarimiz EcoStruxure altında ileri düzey yazılımlar ile veri merkezinde envanter ve kapasite yönetiminden felaket senaryolarının hazırlanması ve bunların önlenmesine kadar çok güçlü bir katma değer yaratıyoruz. Arena Galaxy Demo ve Eğitim Merkezi’nde bu konuları detaylı olarak müşterilerimizle paylaşabileceğiz.” şeklinde konuştu. 

APC’nin global bir marka olması ve bu güç sayesinde sahip olunan teknik özelliklerin, tedarik ve üretim kapasitesini ve markaya duyulan güvenin APC ile iş birliğine gitmelerindeki en önemli nedenler olduğunu belirten Arena Genel Müdürü Serkan Çelik ise, “Müşterilerimize uçtan uca çözüm sunacağımız bu iş birliğimiz sayesinde, APC by Schneider Electric ürünlerini uygun fiyat ve ödeme esneklikleri, lojistik, teknik danışmanlık ve destek hizmetleri ile güçlü bir değere dönüştürmeyi hedefliyoruz. İki şirket, müşterilerinin IT gereksinimlerine özel ve farklı yaklaşımlar oluştururken, geniş iş ortağı ağı ile hızlı bir operasyonel süreç sağlayacak, tüm dağıtım kanallarındaki tedarikçi ve iş ortaklarının işlerini geliştirmelerine ve müşterilerinin ihtiyaç duydukları teknoloji ürünlerine ulaşabilmelerine olanak sunacak.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘İstiklal Caddesi’ni Kimlikli Bir Alan Haline Getireceğiz’
‘İstiklal Caddesi’ni Kimlikli Bir Alan Haline Getireceğiz’
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret etti
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret...