|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Atak Kozmetik’e Covid19 Uluslararası Güvenli İş Yeri Belgesi
  • Reklam

Atak Kozmetik'e Covid19 Uluslararası Güvenli İş Yeri Belgesi

Türkiye'nin ihracat gururlarından olan Atak Kozmetik, uluslararası belgelendirme kuruluşu TRB Belgelendirme'nin tesciliyle 'Güvenli İşyeri Covid19' belgesini aldı.

18 Aralık 2020 - 02:20 - Güncelleme: 19 Aralık 2020 - 02:36

Türkiye'nin ihracat gururlarından olan Atak Kozmetik, uluslararası belgelendirme kuruluşu TRB Belgelendirme'nin tesciliyle 'Güvenli İşyeri Covid19' belgesini aldı.

Çetin Group kuruluşlarından  Atak Kozmetik (Cosmetıcs), Covid19 salgınına karşı güvenli işyeri olarak uluslararası belgelendirme kuruluşu olan TRB Belgelendirme tarafından tescillendi. Atak Kozmetik 14 Aralık 2020'de Güvenli İşyeri Covid19 belgesini aldı.

Çerkezköy OSB içerisinde kurulu fabrikasından dünyanın 80 ülkesine ihracaat yapan Atak Farma Kozmetik ve Kimya San. Tic. A.Ş. dünyayı kasıp kavuran Covid19 salgınına (Pandemi) karşı güvenli işyeri olarak uluslararası akreditasyon kurumu TRB Belgelendirme tarafından tescillendi. TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akredite edilmiş uluslararası belgelendirme kuruluşu olan TRB Belgelendirme, Atak Farma Kozmetik'in 'Güvenli İşyeri Covid19' belgesini üç gün önce tescilledi.

BİR YIL GEÇERLİ 
Atak Farma Kozmetik ve Kimya San. Tic. A.Ş.'nin 14 Aralık 2020 tarihinde tescil edilen 'Güvenli İşyeri Covid19' belgesinin 1 yıl geçerliliği bulunuyor. Uluslararası belgelendirme kuruluşu olan TRB'nin verdiği sertifikada verilen kurumun adı, üretim yeri ve faaliyet kapsamı belirtildikten sonra, "Bu belge ile sertifika sahibinin yukarıda belirtilen adreste lisans sözleşmesi koşullarına ve gerekliliğine uygun olarak TRB Belgelendirme Kuruluşu tarafından uluslararası standart eşliğinde hazırlanan Güvenli İşyeri Covid19 ve Hijyen Uygulamaları kapsamında değerlendirildiği ve şartların sağlandığı tescil edilmiştir. Ayrıca bu sertifika, kuruluşun TRB Belgelendirme'nin kurallara uyduğu ve "www.trb.com.de" sertifika sorgulama kısmında aktif görüldüğü sürece geçerlidir." ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Umut Partisi'nden Yeni Anayasa Tepkisi
Umut Partisi'nden Yeni Anayasa Tepkisi
Başkan Vergili Muhasebe Haftasını Kutladı
Başkan Vergili Muhasebe Haftasını Kutladı