|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Atilla Türker’e Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nden Ödül
  • Reklam

Atilla Türker’e Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nden Ödül

Ajansspor yazarı ve Radyospor programcısı Atilla Türker, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 2019 Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri’nde “Fikret Orman ve Gizli Kapaklı İşler” yazısıyla ödüle layık görüldü.

22 Ağustos 2020 - 16:15

Ajansspor yazarı ve Radyospor programcısı Atilla Türker, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 2019 Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri’nde “Fikret Orman ve Gizli Kapaklı İşler” yazısıyla ödüle layık görüldü.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin 1959 yılından bu yana düzenlediği Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri’nde kazananlar dün açıklandı.

Ajansspor yazarı ve Radyospor programcısı Atilla Türker, ajansspor.com spor portalı için kaleme aldığı “Fikret Orman ve Gizli Kapaklı İşler” yazısıyla 2019 Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri’nde “İnternet Özgün Köşe Yazısı” dalında ödüle layık görüldü.

Başarılı gazeteci, daha önce aynı yazısıyla Uluslararası Spor Basını Birliği’nin (AIPS) düzenlediği yarışmada, 2019'un en iyi köşe yazısı dalında son 30'a kalmayı başaran tek Türk oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hakkari ile Van İl Emniyet Müdürleri Değişti
Hakkari ile Van İl Emniyet Müdürleri Değişti
İstanbul'da 116 araç sürücüsüne DRİFT yapmaktan 6700'er lira CEZA
İstanbul'da 116 araç sürücüsüne DRİFT yapmaktan 6700'er lira...