|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Ayşe Erbulak’a Yaşam Boyu Meslek Onur Ödülü 

Ayşe Erbulak'a Yaşam Boyu Meslek Onur Ödülü 

Fasion Tv Türkiye Moda Ödülleri Töreni geçtiğimiz akşam görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Geceye Ayşe Erbulak yine kendisi gibi oyuncu olan eşi Özden Özgürdal ile katıldı. Ünlü oyuncu yazar Erbulak “ Yaşam Boyu Meslek Ve Onur Ödülüne layık görüldü.

16 Nisan 2019 - 23:50

Fasion TV Türkiye Moda Ödülleri Töreni geçtiğimiz akşam görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Ünlü oyuncu ve yazar Ayşe Erbulak “Yaşam Boyu Meslek ve Onur Ödülü"ne layık görüldü. Geceye Ayşe Erbulak yine kendisi gibi oyuncu olan eşi Özden Özgürdal ile katıldı.

Ayşe Erbulak ödülünü ünlü televizyoncu, yapımcı Faruk Bayhan’ın elinden aldı.

Ödülü alırken duygularını dile getiren Erbulak: “Meslek hayatım boyunca 3 ustadan eğitim aldım. Ahmet San, Erol Aksoy ve Faruk Bayhan’dan çok şeyler öğrendim  bana bu ödülü layık gören herkese çok teşekkür ederken daha 30-40 daha çalışmayı planlıyorum." Dedi.

Ödül töreni sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ayşe Erbulak, "Son yıllarda sadece tiyatro sahnesindeydim TV'lere  oyunculuğa ara vermiştim tekrar oyunculuğa geri döndüm gelen teklifleri değerlendiriyorum. Yol arkadaşım menajerim Velhan Çantay ile yoluma devam edeceğim." Diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis İntiharları Basın Açıklaması ERTELENDİ
Polis İntiharları Basın Açıklaması ERTELENDİ
"Polis İntiharlarını Araştırma başvurumuza Emniyetten cevap...