|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

BÉGUM Bridal Design House’dan, Modern Bir Peri Masalı
  • Reklam

BÉGUM Bridal Design House’dan, Modern Bir Peri Masalı

Modern formların zamansız detaylarla buluştuğu BÉGUM Bridal Design House Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu, peri masallarına yepyeni bir yaklaşım getiriyor.

03 Şubat 2020 - 19:06

Modern formların zamansız detaylarla buluştuğu BÉGUM Bridal Design House Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu, peri masallarına yepyeni bir yaklaşım getiriyor.

Romantizmin Sembolü: Balon Kollar

BÉGUM BDH Sonbahar- Kış 2020 Koleksiyonu’nda, balon kol detayları romantizme olduğu kadar dramatik ve güçlü bir duruşa da gönderme yapıyor.

Kabarık kollar, koleksiyondaki öne çıkan parçalara form ve hacim katmanın yanında, güç ve feminenliği de bir arada yansıtmayı sağlıyor.

BÉGUM BDH Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu’ndaki minimal çizgiler, maksimalist ve flörtöz duruşları çarpıcı ve bazen de eğlenceli yöntemler kullanarak sadelikle birleştiriyor.

Modern ve şehirli kadından ilham alan koleksiyon, geleneksel düğün kodlarını sarsmakla kalmıyor, romantizm ve peri masallarına da yeni bir yorum getiriyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 #HakVarHukukVar, Polislere söz verdiniz..!
#HakVarHukukVar, Polislere söz verdiniz..!
3600 Bekleyen Polisler, bugün TELE 1 TV izleyecekler..!
3600 Bekleyen Polisler, bugün TELE 1 TV izleyecekler..!