|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Babasının vefatının ardından polis kızının DUYGUSAL...
  • Reklam

Babasının vefatının ardından polis kızının DUYGUSAL paylaşımı

İstanbul'da vefat eden emekli Başkomiser Ahmet Canbaz'ın kızı Tülay Canbaz Orman babasının vefatının ardından sosyal medya hesabından duygusal paylaşım da bulundu.

20 Şubat 2021 - 15:45 - Güncelleme: 21 Şubat 2021 - 23:37

İstanbul'da 17 Şubat günü uzun süredir tedavi gördüğü kanser hastalığından dolayı vefat eden  emekli Başkomiser Ahmet Canbaz'ın kızı Tülay Canbaz Orman babasının vefatının ardından sosyal medya hesabından duygusal paylaşım da bulundu.

Polis kızı Tülay Canbaz Orman, paylaşımında "Telefonum susmadı..Beni telefonla her arayan, "Allah razı olsun, baban melek gibi bir insandı.." dediler. Daha bir-çok dua ettiler..Seninle gurur duyuyorum..Böyle bir babaya sahip olduğum için teşekkür ederim babam..! Sana rabbim gani gani rahmet eylesin, toprağın bol olsun, rahat uyu canım babam.." ifadelerini kullandı.

Merhum emekli Başkomiser Ahmet Canbaz'ın kızı Tülay Canbaz Orman'ın babasının vefatının ardından sosyal medya hesabından yaptıığı duygusal paylaşımda şu ifadeler yer aldı :

"Benim çınarım, güneşim, herşeyim babam nurlarda yat..Seninle 17 sene kanser illetiyle savaştık..Babam sağlığın için çok koşturduk, çok beraber savaş verdik..Babam sen benim ideolümdün ..Bizlere çok güzel babalık yaptın, son ana kadar pes etmedik..Kaderin önüne geçilmiyor babam, nurlarda yat mekanın cennet olsun..Peygamber efendimize komşu ol.. Kanser illetini çok çektin, kefaretin olsun babam..Acısı tarif edilmez, rabbim kimseyi annesiz babasız bırakmasın..Canım babam kimseyi üzmedin, kimseye yok demedin, seninle gurur duyuyorum. Bir melektin, evlat olarak senden çok memnundum..

Babam polis çocuğu olduğum için seninle birkez daha gurur duydum..Çocukluğumuz babasız geçti, senin tayinlerin sayesin de çok illeri gezdik ..Şimdi tüm bu illerin yemeklerini yapıyorum..Seninle gurur duyuyorum babam..

Babamın vasiyetiydi, herşey layıkıyla oldu.. 

Senin herşeyin su gibi oldu çünkü kalbin altın gibiydi..Kelimeyle tarif edilmez babam..Sensizlik çok zor..İlk günden alışamadım, içime ateş düştü, yüreğim yanıyor babam..Canım Allah sabrını versin, çok zor çok..Kabrinde rahat uyu..Mekanın cennet olsun.. Ben de evlat olarak bana vasiyet ettiğin herşeyi seve seve yerine getirdim..Herşey çok güzeldi..

Babam sen hasta halinle polis bayramlarını hiç kaçırmazdın..Seni misler gibi giydirip elinden sıkı sıkı tutardım ya hep çocukluğumu yaşattın bana.. Ben çocuktum, sen benim elimi sıkı sıkı tutardın..Hayat böyleymiş, hiçbirşeyi yaşamadan anlayamayız..Kimse de bu dünyada kalıcı değil, iyiliklerle yaptığımız hayırlarla rabbim gömülmeyi, ölmeyi nasıp etsin..

Bu dünya boş, babam..Telefonum susmadı..Beni telefonla her arayan, "Allah razı olsun, baban melek gibi bir insandı.." dediler. Daha bir-çok dua ettiler..Seninle gurur duyuyorum..Böyle bir babaya sahip olduğum için teşekkür ederim babam..! Sana rabbim gani gani rahmet eylesin, toprağın bol olsun, rahat uyu canım babam..

Canım babam, eşim babasız büyümüş..Baba sevgisini sen de tattı. Sen gittin biz yetim kaldık..Kocaman bir insan oldum hala çocuk gibi severdin beni.. Canım eşim Doğan Orman'ı ben babama ağlarken gördüm." Babam sen bizi bırakıp nerelere gittin.." dedi.. Sevgli Babacığım, eşimle ile ben seni asla yalnız bırakmadık..Kanserle savaşırken hep yanında başındaydık..Bizim hakkımız sana sonuna kadar helal olsun canım babam.."

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz