|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Balıkesir Emniyet Müdürü Polis Emeklileriyle Bayramlaştı
  • Reklam

Balıkesir Emniyet Müdürü Polis Emeklileriyle Bayramlaştı

Balıkesir İl Emniyet Müdürü Hasan Onar beraberindeki Emniyet Müdür Yardımcılarıyla birlikte Kurban Bayramı öncesi cuma günü Polis Emeklileri Derneği lokalinde polis emeklileriyle bayramlaştı.

18 Temmuz 2021 - 16:51 - Güncelleme: 18 Temmuz 2021 - 18:55

Balıkesir İl Emniyet Müdürü Hasan Onar beraberindeki Emniyet Müdür Yardımcılarıyla birlikte Kurban Bayramı öncesi cuma günü Polis Emeklileri Derneği  lokalinde  polis emeklilernin Kurban Bayramını kutladı..

Dernek Şube Başkanı Turan Gürbüz,derneğe bayramlaşma ziyaretinde bulunan  İl Emniyet Müdürü Hasan Onar beraberindeki Emniyet Müdür Yardımcılarını dernek giriş kapısında karşıladı.

Dernek lokalinde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde kısa adı POLEMDER olan Genel Merkezi İstanbul'da bulunan, Genel Başkan görevini emekli Emniyet Müdürü Mustafa Acar'ın yürüttüğü ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Balıkesir Şube Başkanı Turan Gürbüz'ün İl Emniyet Müdürü Hasan Onar'a bir buket çiçek vermesinin ardından polis emeklileriyle bir araya gelen Müdür Hasan Onar ve  beraberindekiler polis emeklileriyle tek tek payramlaştı, onların kurban bayramını tebrik etti..

İl Emniyet Müdürü hasan Onar, bayramlaşma sonrası yaptığı konuşmada; “Birlik ve beraberliğimiz, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Kurban Bayramına ulaşmanın coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlar, şefkatin, vefanın, merhametin ve dayanışmanın doruk noktasına ulaştığı müstesna günlerdir.Tüm İslam Âleminin, Emniyet Teşkilatına hizmet etmiş tüm emeklilerimizin ve ailelerinin Mübarek Kurban Bayramını kutlarım. Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ederek sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” dedi.

Başkan Turan Gürbüz, ziyaret ve bayramlaşma hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı : 

"Balıkesir İl Emniyet Müdürü Sayın Hasan ONAR ve Müdür Yardımcılarıyla Kurban Bayramını Kutlamak için Derneğimizi Ziyaret Etmesinden Dolayı Dernek Başkanı Turan Gürbüz Olarak Dernek Adına SonsuzTeşekürler Sunarız.."

 

TR HABER AJANSI-** ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu