|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Başkan Atmaca : " Metin ALPER’ler kolay yetişmiyor..! "
  • Reklam

Başkan Atmaca : " Metin ALPER'ler kolay yetişmiyor..! "

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Trabzon Şube Başkanı Dursun Ali Atmaca, son günlerde haksız bir şekilde eleştirilen Trabzon İl Emniyet  Müdürü Metin Alper'e sahip çıkarak, " Metin ALPER'ler kolay yetişmiyor..! " açıklamasında bulundu.

21 Mart 2021 - 12:27 - Güncelleme: 21 Mart 2021 - 13:59

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği (POLEMDER) Trabzon Şube Başkanı Dursun Ali Atmaca, Trabzon'da gerçekleştirilen  bir operasyon sonrası paylaşılan fotoğrafta
 " Andımız " kelimesinin yazılmasının ardından haksız bir şekilde eleştirilen Trabzon İl Emniyet  Müdürü Metin Alper'e sahip çıkarak, "  Metin ALPER'ler kolay yetişmiyor..! " açıklamasında bulundu.
 
 
Başkan Atmaca paylaşımında, "Son günlerde haksız bir şekilde eleştirilen Trabzon İl Emniyet  Müdürü Sn. Metin ALPER müdürümüze, Dernek olarak yapmış olduğumuz BASIN AÇIKLAMASI ile destek verdik ve yapılanın yanlış olduğunu ifade ettik..Sizler de şahsi olarak tepki gösterdiniz...Metin ALPER’ler kolay yetişmiyor.. Bir bardak suda fırtına koparmak isteyenlere fırsat vermediniz, teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı. .

Başkan Dursun Ali Atmaca'nın kişisel sosyal medya hesabından dernek üyelerine hitaben yaptığı konuyla ilgili paylaşımında şu ifadeler yer aldı :  , 

"KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Trabzon Şubesi Değerli arkadaşlarımız..!

- Bizler..! Yıllarımızı Emniyet Teşkilatına vermiş, çeşitli birimlerde çalışmış, bir çok kez haksızlığa, kanunsuzluğa uğramış olsakta çocuklarımızın ekmek parası diye sineye çektik ve sonunda anlımızın akı ile emekli olmuş insanlarız.

- Bu teşkilatın sahibi olmadığını dün söylüyorduk, bugün de aynı şeyi söylüyoruz.

- Son günlerde haksız bir şekilde eleştirilen Trabzon İl Emniyet  Müdürü Sn. Metin ALPER müdürümüze, Dernek olarak yapmış olduğumuz BASIN AÇIKLAMASI ile destek verdik ve yapılanın yanlış olduğunu ifade ettik.

- Sizler de şahsi olarak tepki gösterdiniz.

- Metin ALPER’ler kolay yetişmiyor. Bir bardak suda fırtına koparmak isteyenlere fırsat vermediniz, teşekkür ediyoruz.

- Birlik olmak, birlikte hareket etmenin gücü her daim önemlidir. Bizler de Derneğimizin güçlü olması için sizleri bilgilendiriyor ve Derneğimize davet ediyoruz.

- Polislere söz verilen 3600 Ek gösterge haberini 10 NİSAN Polis Günü'nde  duymak istiyoruz.

- Güçlü bir STK olmak için Trabzon, Gümüşhane,Bayburt, Rize, Artvin İl sınırları içerisinde ikamet eden Emniyetten emekli arkadaşlarımızı derneğimize bekliyoruz.

- İyi günde, kötü günde değil HER GÜN birlikte olmak dileği ile Sağlıklı günlerde görüşmek üzere Allah’a emanet olunuz"

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
21. Uluslararası Frankfurt Türk Filmleri Festivali 25 Ekim’de Gerçekleşecek
21. Uluslararası Frankfurt Türk Filmleri Festivali 25 Ekim’de...
Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt 'Türkiye kirli siyasetten yoruldu.'
Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt 'Türkiye kirli siyasetten...