|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Başkan Güleçyüz’den Babalar günü kutlama mesajı
  • Reklam

Başkan Güleçyüz'den Babalar günü kutlama mesajı

Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Başkanı Av.Sami Güleçyüz, Babalar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

21 Haziran 2020 - 18:20 - Güncelleme: 21 Haziran 2020 - 18:47

Merkezi İstanbul'da bulunan Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Av.Sami Güleçyüz, Babalar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Bugünün farklı duyguları çağrıştıran özel bir gün olduğunu belirten Başkan Güleçyüz," Baba her yaş için aranandır, vazgeçilemeyendir.. " dedi .

Dernek Basın Sözcüsü Halis Kahraman tarafından medya kuruluşlarına iletilen mesaj da, " Ekonomik hayatta roller farklılaşmakla birlikte, baba hala evin rızkını temin edendir.." diyen Başkan Güleçyüz, yönetim kurulu adına yayımladığı kutlama mesajı'nda şu ifadeler yer aldı :

"Çalışan, üreten, ailesi adına dışarıda alın teri döken baba bu sıfatıyla eş zamanlı olarak şefkati, korumayı da temsil etmektedir.

Esasen baba çocukluk yaşlarının güç sembolü, orta yaş kuşağındakiler için bilgeliğin timsalidir. Gençler için ise kıymeti bilindikçe yol gösterici bir rehberdir baba. Baba her yaş için aranandır, vazgeçilemeyendir.

Ekonomik hayatta roller farklılaşmakla birlikte, baba hala evin rızkını temin edendir.

İşte böylesine aziz babaların gününde, başta şehit babaları olmak üzere, evlat hasreti çeken herkesin, kapısı çok nadiren aralananların, hasta büyüklerimizin, Fahri Trafik Müfettişi (FTM) dostlarımın  ve bütün babaların, 'Babalar Günü'nü tebrik ediyorum, daha mutlu ve sağlıklı nice yıllar temenni ediyorum."

 

ÖZEL HABER-**AHMET KAPLAN-**TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile Aralık’ta İddialı 
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Yasakları Açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Yasakları Açıkladı