|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Başkan Güleçyüz’den Kadınlar Günü Kutlama Mesajı
  • Reklam

Başkan Güleçyüz'den Kadınlar Günü Kutlama Mesajı

Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Başkanı Av.Sami Güleçyüz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kutlama mesajı paylaştı..

08 Mart 2020 - 10:03

Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Başkanı Av.Sami Güleçyüz,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kutlama mesajı paylaştı..

Başkan Güleçyüz, kutlama mesajında ; "8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Türk aile yapısında ve hayatımızın her alanında yüzyıllardır süregelen bir değerle sonsuz sevgisi, özverisi ve fedakarlığı ile en kıymetli yerde tuttuğumuz kadınlarımızın günüdür." dedi 


 

Kendilerini " Trafiğin gizli gözleri " olarak nitelendiren sivil inisiyatif olarak trafik polisinin bulunmadığı noktalarda fiilen trafik denetimi yapan ve Merkezi İstanbul'da bulunan derneğin Başkanı Güleçyüz, dernek yönetim kurulu adına paylaştığı kutlama mesajında şu ifadeler yer aldı : 

" 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Türk aile yapısında ve hayatımızın her alanında yüzyıllardır süregelen bir değerle sonsuz sevgisi, özverisi ve fedakarlığı ile en kıymetli yerde tuttuğumuz kadınlarımızın günüdür.

Aile kurumunun temel taşı, değerlerimizin Temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu olan kadınlarımız, sosyal ve ekonomik hayattaki bu başarıları kadar yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillenmesine herkesten daha çok katkıda bulunmaktadır.

Fedakarlığı, sevecenliği, çalışkanlığı ve üretkenliğiyle her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sunan kadınları, trafik denetiminde görev üstlendiği gibi hayatın her alanında etkin bir şekilde görmek bizleri sevindirmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; bu özel günde tüm kadınlarımıza hak ettikleri saygı ve değerin gösterildiği güzel günler temenni ediyor, başta şehit ve gazi anneleri ile eşleri olmak üzere Fahri Trafik Müfettişi dostlarımız, ülkemiz ve dünya kadınlarının  "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" nü kutluyoruz.."

 

ÖZEL HABER : **Halis KAHRAMAN- ** TÜRKİYE HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Polat’tan, Sinan İdrizi Davası Açıklaması
Adnan Polat’tan, Sinan İdrizi Davası Açıklaması
Adnan Polat'ı Dolandırdığı İddia Edilen İdrizi Beraat Etti
Adnan Polat'ı Dolandırdığı İddia Edilen İdrizi Beraat Etti