|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Başkan Güleçyüz’den Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı
  • Reklam

Başkan Güleçyüz'den Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Başkanı Av.Sami Güleçyüz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

23 Kasım 2020 - 14:59 - Güncelleme: 23 Kasım 2020 - 16:25

Merkezi İstanbul'da bulunan Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Başkanı Av.Sami Güleçyüz, yönetim kurulu adına 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Güleçyüz'ün kutlama mesajında şu ifadeler yer aldı : 

“Bu yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle öğrencilerinizden uzak ve buruk bir şekilde kutluyorsunuz. Covid-19 pandemisi ne yazık ki ülkemizde pek çok alanda olduğu gibi eğitimi de olumsuz etkiledi. Ancak bu zorlu süreçte dahi gerek uzaktan gerekse yüz yüze eğitim vererek özveriyle çalıştınız.

İlke ve inkılaplarıyla bize önderlik etmeye devam eden Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden ayrılmadan, her koşulda eğitim neferi olmaya devam eden siz kıymetli öğretmenlerimize çok şey borçluyuz. Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Öğretmenler, sizin başarınız Cumhuriyetin başarısı olacaktır’ sözüyle de ifade ettiği gibi yeni nesiller sizlerin ellerinde şekillenecek.

Bu duygu ve düşüncelerle ; Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyor ve bugünlere gelmemize  vesile olan  tüm öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü derneğimiz yönetim kurulu adına kutluyorum.

Eğitime yıllarını veren emekli öğretmenlerimize sağlıklı ve uzun ömürler diliyor, ebediyete intikal eden öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz..”

 

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER : ** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kendine Şarkı Yazdı
Kendine Şarkı Yazdı
Tüketiciler, İstemediği Mesajları İYS’den Engelleyecek
Tüketiciler, İstemediği Mesajları İYS’den Engelleyecek