|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Başkan Güleçyüz’den polislere 175.Yıl Kutlama Mesajı
  • Reklam

Başkan Güleçyüz'den polislere 175.Yıl Kutlama Mesajı

Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Başkanı Av.Sami Güleçyüz, Türk Polis Teşkilatının 175'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle, polislere yönelik  kutlama mesajı yayımladı.

08 Nisan 2020 - 13:12 - Güncelleme: 08 Nisan 2020 - 13:31

Merkezi İstanbul'da bulunan Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Başkanı Av.Sami Güleçyüz, dernek yönetim kurulu adına, Türk Polis Teşkilatının 175'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla, polislere yönelik  kutlama mesajı yayımladı.

Türkiye genelinde 36 bini aşkın Fahri Trafik Müfettişlerinin gönüllülük esasına göre, görev üstlenerek trafik polislerine yardımcı olmak amacıyla, yollarda trafik güvenliğinin sağlanması için trafik denetimine katılarak, katkı sunduğunu vurgulayan Başkan Güleçyüz , şunları kaydetti:

"Kuruluşundan bugüne görevleri başında şehadete eren, gazi olan polislerimiz, emniyet müdürlerimiz oldu. 15 Temmuz hain darbe girişiminde bildiğimiz gibi teröristlerin ilk hedeflerinden birisi de Emniyet Teşkilatımız olmuştur.

Sadece halkın güvenliği ve huzuru için değil, son günlerde de olumsuz sonuçlarını yaşadığımız dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında da emniyet personelimiz aktif görev üstleniyor.

Türkiye genelinde 36 bini aşkın Fahri Trafik Müfettişleri, gönüllülük esasına göre, görev üstlenerek trafik polislerine yardımcı olmak amacıyla, yollarda trafik güvenliğinin sağlanması için trafik denetimine katkı sunuyorlar.

Vatanımıza ve milletimize iç ve dış mihraklardan gelmiş olan her türlü tehdidi, cansiperane olarak karşılayan, değerli Emniyet Teşkilatı mensuplarımıza minnettarız.

10 Nisan Polis Günü ve Haftası vesilesi ile bir kez daha şehit polislerimizi rahmetle yad ediyoruz. Gazi olan polislerimize minnetlerimizi sunuyor, görevi başındaki tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde kolaylıklar diliyorum. Polis Gününüz ve Haftanız kutlu olsun."

 

** ÖZEL HABER-** Halis KAHRAMAN-**TR HABER AJANSI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüs Sonrası, Türkiye İçin 100 Milyar Dolar Yatırım Fırsatı Var
Koronavirüs Sonrası, Türkiye İçin 100 Milyar Dolar Yatırım...
Türkiye'de Can kaybı 4340'a, Vaka Sayısı 156 bin 827'ye Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 4340'a, Vaka Sayısı 156 bin 827'ye Yükseldi