|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Başkan Kılıç Basın ve Sanat Camiası ile Buluştu
  • Reklam

Başkan Kılıç Basın ve Sanat Camiası ile Buluştu

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, '2018 Yılı İstişare Toplantıları' kapsamında, sanat ve basın camiasının temsilcileriyle bir araya geldi.

31 Ocak 2018 - 13:26 - Güncelleme: 03 Şubat 2018 - 04:51

Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, '2018 Yılı İstişare Toplantıları' kapsamında, sanat ve basın camiasının temsilcileriyle bir araya geldi.

Göreve geldiği günden bu yana katılımcı, çoğulcu ve demokratik bir yönetim şeklini benimseyen  ve her kesimin görüşüne önem veren Başkan Kılıç, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen istişare toplantılarında, muhtarlar, eski ve yeni dönem belediye meclis üyeleri ile siyasi parti temsilcilerinin ardından sanat ve basın camiasından isimlerle buluştu.

Nurtepe Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya katılım oldukça yoğun olurken, renkli diyaloglar da yaşandı. 

Başkan Kılıç Basın ve Sanat Camiası ile Buluştu

Toplantıda Sanat ve Basın Camiası üyelerinin kendileri için çok değerli olduğunu belirterek fikirlerinin daima yeni ufuklar açtığını ifade eden Başkan Fazlı Kılıç, vatandaşlara daha iyi hizmet götürmek için farklı görüşlerden kişilerin fikirlerini önemsediklerini söyledi.

2018/02/2018-02-03-04-46-39.jpg

Bu kapsamda çeşitli gruplarla istişare toplantıları düzenlediklerini dile getiren Kılıç, ''İlçemizde kültür ve sanat alanında birçok çalışma yapıyoruz. Bugün sayısını 7'ye çıkardığımız kültür merkezlerimiz bunun en güzel örneklerinden biri. Aynı anda 7 farklı merkezde kültür etkinliği yapabiliriz. Siz değerli sanatçılarımızı nezih merkezlerde ağırlamak bizleri mutlu ediyor'' dedi.

Kılıç, ücretsiz kültür ve sanat etkinlikleriyle Kâğıthane’de yaşayan herkese ulaşmayı hedeflediklerine vurgu yaparak, ''Belediye olarak gelirimizin dörtte birini bu tür çalışmalara ayırıyoruz. Halkımızın mutluluğu bizim mutluluğumuz ve gurur kaynağımız'' diye konuştu. Başkan Kılıç, konuşmasının ardından toplantıya katılan sanatçı ve basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Her Mekanda 4 Mevsim Bahçe Keyfi, SOMFY Motorlu Pergola Çözümleri
Her Mekanda 4 Mevsim Bahçe Keyfi, SOMFY Motorlu Pergola Çözümleri
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu