|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Başkan Sekmen’den “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri
  • Reklam

Başkan Sekmen’den “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Bizim yönetim tarzımızda uyum var, işbirliği ve koordinasyon var” dedi. Başkan Mehmet Sekmen, merkez ilçe belediyelerinden Yakutiye ve Palandöken’i ziyaret etti.

18 Nisan 2019 - 16:43

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Bizim yönetim tarzımızda uyum var, işbirliği ve koordinasyon var” dedi. Başkan Mehmet Sekmen, merkez ilçe belediyelerinden Yakutiye ve Palandöken’i ziyaret etti.

BAŞKAN UÇAR’I ZİYART ETTİ

Her iki belediyenin yeni seçilen başkanları Dr. Mahmut Uçar ve Av. Muhammet Sunar’la bir araya gelen Sekmen, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletmekle kalmadı, önemli mesajlar da verdi.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in merkez ilçe turlarının ilk durağı Yakutiye oldu. Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar tarafından kapıda karşılanan Başkan Sekmen, daha sonra makamına konuk olduğu Uçar’la bir süre sohbet etti.

Belediyecilikte uzun yıllara dayalı tecrübesiyle bilinen Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Yakutiye’nin “Çekirdek Erzurum” demek olduğunu hatırlattığı Başkan Uçar’a yeni görevinde başarılar diledi. Büyükşehir Belediyesi olarak merkez ilçe belediyeleriyle sürekli bir uyum halinde olacaklarını, işbirliği ve koordinasyonu ise, kesinlikle elden bırakmayacaklarını kaydeden Başkan Sekmen, “Yeni dönemde el ele vererek Erzurum’da çok güzel hizmetlere imzamızı atacağız” diye konuştu.

Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar da, Başkan Sekmen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen’in tecrübelerinden istifade etmek bizim için de büyük bir kazanç olacak” dedi.

BAŞKAN SUNAR’LA BİR ARAYA GELDİ

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Yakutiye’nin ardından ziyaret ettiği Palandöken Belediyesi’nde Başkan Av. Muhammet Sunar’la bir araya geldi. Başkan Sunar’ı tebrik ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten Başkan Sekmen, seçim sürecindeki gayret ve özveriye işaret ederek, “Merkez ilçe belediye başkanlarımızla çok verimli bir seçim süreci geçirdik. 31 Mart’ta AK Parti’mize ve bizlere gösterilen teveccühte kuşkusuz uyum ve işbirliğimizin de çok büyük bir payı oldu” şeklinde konuştu.

Aynı koordinasyon ve beraberlik anlayışının yeni döneme de damgasını vuracağını dile getiren Başkan Sekmen, “Uyum ve işbirliğimiz gönül belediyeciliğimizin de en önemli bir yapıtaşını oluşturuyor” vurgusunu yaptı.

Palandöken Belediye Başkanı Av. Muhammet Sunar ise, Başkan Sekmen’e ziyaretinden dolayı teşekkür ettiği açıklamasında güç birliğinin önemine işaret etti. Başkan Sunar, “Hepimizin ortak paydası kuşkusuz Erzurum’a hizmet etme arzusunu oluşturuyor. Bu yüzden aynı hedefe doğru hep birlikte yol almak, bizler için de büyük bir kazanç olacaktır. Sayın Başkanımızın tecrübeleri bizim için de çok önemli” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüs Sonrası, Türkiye İçin 100 Milyar Dolar Yatırım Fırsatı Var
Koronavirüs Sonrası, Türkiye İçin 100 Milyar Dolar Yatırım...
Türkiye'de Can kaybı 4340'a, Vaka Sayısı 156 bin 827'ye Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 4340'a, Vaka Sayısı 156 bin 827'ye Yükseldi