|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Bayrampaşa ve Haber İstanbul Gazeteleri 20.Yılını Kutladı
  • Reklam

Bayrampaşa ve Haber İstanbul Gazeteleri 20.Yılını Kutladı

Bayrampaşa ve Haber İstanbul Gazetelerinin kuruluşunun 20. Yıldönümü kutlandı. Magazinci TV ve Radyo Program Yapımcısı Kadir Balık’ın sunduğu gece Marnas otel’de gerçekleşti.

24 Aralık 2019 - 08:22

Bayrampaşa ve Haber İstanbul Gazetelerinin kuruluşunun 20. Yıldönümü kutlandı.
Magazinci TV ve Radyo Program Yapımcısı Kadir Balık’ın sunduğu gece Marnas otel’de gerçekleşti.

Birbirinden seçkin renkli simaların katılımlarıyla gerçekleşen Bayrampaşa ve Haber İstanbul Gazetelerinin kuruluşunun 20. Yıldönümü gecesinde tanınmış sanatçı, oyuncu akademisyen gibi saygın kişilikleriyle tanınan başarılarıyla değer katan yılın enlerine ödülleri takdim edildi.

Türk  sanat müziğin eşsiz sesi Ahmet Özhan, Gurbet Türkülerinin emsalsiz ismi Ali Ercan, Türk pop ve milli müzik üstadı Bozkurt İlham Gencer, Türk El sanatları uzmanı Yazar Sami Sefer Coşkun, Türk yerli çizgi film mucidi Yazar Herrotürk Fehmi Demirbağ, Türk sinemasının efsanevi aktörü Engin Çağlar, Eski Manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, Oyuncu ve Sanatçı Deniz Akbulut,  Unutulmayan Televizyon programcısı ve Belgesel yapımcısı Sadettin Teksoy, Alternatif tıp uzmanı Kanser araştırmacısı uzmanı Onkolog Bilim adamı Doç. Dr. Yavuz Dizdar, Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp, Prof. Dr. İlber Oltaylı, Prof. Dr. Canan Karatay, Haluk Levent, Vahe Kılıçaslan YILIN EN’leri ödülüne layık görüldü.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner’in yanı sıra Başkan yardımcıları, Eyüp Belediye eski Başkanı  Siyasi Parti ve STK temsilcilerinin iştirak ettiği programda konuşma yapan Bayrampaşa ve Haber İstanbul Gazetelerin kurucusu Gazeteci Yazar Yılmaz Birinci; “20 yıl önce gazetemizi kurduk. Bu zaman zarfında her yıl geleneksel olarak dayanışma gecemizi düzenledik. Ancak; bu yıl ilk kez olarak ülke genelinde tanınan, alanlarında ülkemize ve insanlığa değer katan, yıpranmamış olan kişileri YILIN EN’leri olarak değerlendirdik. Belirlenen bu özel kişilere, Osmar Cristal sahibi Osman Duman tarafından özel  tasarlanmış ödüllerini taktim etmenin sevincini yaşamaktayız. Katılımcı herkese teşekkür ederiz.” Dedi.

Sanatçı Ahmet Özhan eşi Filiz Hanım ve çocuklarıyla birlikte ailece geceye katıldı. “Bak yeşil yeşil” adlı eserle salona giren Ahmet Özhan geceye ayrı bir renk kattı ve 20. Yıl pastasını ailece, davetli misafirlerle birlikte kesti.
Program sohbet ve hatıra fotoğraf çektirilmesiyle son buldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polislere 3600 sözü verildi, söz tutulmadı
Polislere 3600 sözü verildi, söz tutulmadı
Emniyet Müdürü :
Emniyet Müdürü :"İki Emektar Polis Yürüse Kamu Düzeni mi...