|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
"Beni Samimiyetle Karşılayan Polis Meslektaşlarıma...
  • Reklam

"Beni Samimiyetle Karşılayan Polis Meslektaşlarıma TEŞEKKÜRLER.."

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Trabzon Şube Başkanı Dursun Ali Atmaca, Uygulama noktasında görevli meslektaşlarının kendisine göstermiş oldukları samimi ve saygılı davranışlarından dolayı hem meslektaşlarına hem de İl Emniyet Müdürü Metin Alper'e teşekkürlerini sosyal medya hesabından iletti.

09 Mayıs 2021 - 17:14 - Güncelleme: 09 Mayıs 2021 - 17:58

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Trabzon Şube Başkanı Dursun Ali Atmaca,  aracıyla seyir halindeyken Trabzon Vakfıkebir Merkezde otogar kavşağı ışıklarda  durdurulunca uygulama yapan görevli meslektaşlarının kendisine göstermiş oldukları samimi ve saygılı davranışlarından dolayı hem meslektaşlarına  hem de İl Emniyet Müdürü Metin Alper'e teşekkürlerini sosyal medya hesabından iletti.

Başkan Dursun Ali Atmaca'nın kişisel sosyal medya hesabından yaptığı teşekkür paylaşımında şu ifadeler yer aldı :     

"-KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Trabzon Şubesi olarak Sizlerle Gurur duyuyoruz.

- 09.05.2021 saat 16.00 sıralarında Vakfıkebir Merkezde manav alış verişi yaptıktan sonra aracımla Trabzon istikametine seyir halinde iken otogar kavşağı ışıklarda uygulama yapan Polis arkadaşlar tarafından durduruldum.

- Asayış uygulaması yapan arkadaşlar ve iki metre ileride Trafik uygulaması yapan arkadaşlara kimliğimi göstermek sureti ile Emekli Polis olduğumu söyledim.

- Arkadaşlar samimi bir şekilde kısa sohbet etmek sureti ile beni uğurladılar.

- Bu samimiyeti sağlayan  Trabzon İl Emniyet  Müdürümüz Sn.Metin ALPER Müdürümün şahsında bu arkadaşlarıma, emekli abilerine göstermiş olduğu saygılı davranıştan dolayı Trabzon Polis Emeklileri Derneği adına teşekkür ediyorum.

- Allah yardımcınız olsun.."

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-* HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Spor Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Altın Kural
Spor Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Altın Kural