|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

‘Benim Cumhuriyetim’ Etkinliğinde Ceza Gençleri Coşturdu

‘Benim Cumhuriyetim’ Etkinliğinde Ceza Gençleri Coşturdu

Cumhuriyet’in 96. yılı kutlamaları çerçevesinde, Şişli Belediyesi'nin “Benim Cumhuriyetim” yaklaşımıyla düzenlediği ‘Şişli Cumhuriyet Bayramı Şöleni’nde ünlü rap şarkıcısı Ceza, Maçka Demokrasi Parkı’nda İstanbulluları bir araya getirdi.

28 Ekim 2019 - 22:03

Cumhuriyet’in 96. yılı kutlamaları çerçevesinde, Şişli Belediyesi'nin Benim Cumhuriyetim” yaklaşımıyla düzenlediği ‘Şişli Cumhuriyet Bayramı Şöleninde ünlü rap şarkıcısı Ceza, Maçka Demokrasi Parkı’nda İstanbulluları bir araya getirdi. 

Şişli Belediyesi’nin “Benim Cumhuriyetim” temasıyla hayata geçirdiği Cumhuriyet Bayramı Haftası Etkinliklerinin üçüncü gününde gençlerin sevgilisi Ceza, Maçka Demokrasi Parkı’nda müzik ve eğlence dolu saatler yaşattı.

Bu yıl bir ilki gerçekleştirerek Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını 4 güne yayılan bir şölene dönüştüren Şişli Belediyesi; tüm halka açık konserler dizisi, sürpriz etkinlikler, sokak sanatçıları ve lezzetleriyle her yaşa uygun eğlenceli bir içerik hazırladı.

İstanbulluları sokaklarda birbirleriyle kaynaşmaya ve Cumhuriyet’i ortak duygularla hep birlikte kutlamaya davet eden Şişli Belediyesi yarın, 29 Ekim’i kutluyor.

Şişli Atatürk Evi Müzesi önünde saat 17.00’te buluşacak on binlerce kişiden oluşan kortej, ellerinde meşale ve Türk bayraklarıyla yürüyerek, Maçka Demokrasi Parkı’nda Teoman konseri için bir araya geliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis İntiharları Basın Açıklaması ERTELENDİ
Polis İntiharları Basın Açıklaması ERTELENDİ
"Polis İntiharlarını Araştırma başvurumuza Emniyetten cevap...