|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Beyoğlu’nda Gönül Sofraları Sokaklara Taşındı
  • Reklam

Beyoğlu’nda Gönül Sofraları Sokaklara Taşındı

Sefa Meydanı’nda kurulan Gönül Sofralarında vatandaşlarla birlikte orucunu açan Başkan Yıldız, “Ramazan ayının hepimizin evine bolluk, bereket ve huzur getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

14 Mayıs 2019 - 12:03

Taksim Meydanı ve Hasköy Sahil’de her gün iftar sofraları kuran Beyoğlu Belediyesi, gönül sofralarını sokaklara taşıdı. Sefa Meydanı’nda kurulan Gönül Sofralarında vatandaşlarla birlikte orucunu açan Başkan Yıldız, “Ramazan ayının hepimizin evine bolluk, bereket ve huzur getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Beyoğlu’nda Ramazan coşkusu tüm güzellikleri ile devam ediyor. Ramazan ayı dolayısıyla her gün Taksim Meydanı ve Hasköy Sahil’de iftar sofraları kuran Beyoğlu Belediyesi, gönül sofralarını sokaklara taşıdı. İlki Yenişehir Mahallesi Sefa Meydanı’nda kurulan iftar sofralarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Aynı sofradan etrafında bir araya gelen mahalle sakinleri canlı müzik eşliğinde iftar saatini bekledi. Ezanın okunmasıyla birlikte hep beraber orucunu açan vatandaşlara Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız da eşlik etti.

RAMAZAN GÜZELLİKLERİYLE VE BEREKETİYLE GELDİ

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, yurdumuzun dört bir yanında iftar sofraları kurulduğunu belirterek “Hep birlikte Allaha dua ediyor, aynı kıbleye dönüyoruz. Bu topraklarda bin yıldır Türk’üyle, Kürt’üyle, Arap’ıyla, Laz’ıyla, Boşnak’ıyla; Selçuklu olarak, Osmanlı olarak bugün de Türkiye Cumhuriyeti olarak birliğimizi ve beraberliğimizi muhafaza ederek var olduk ve var olmaya da devam edeceğiz. Ramazan güzellikleriyle ve bereketiyle geldi. Ramazan ayının hepimizin evine bolluk, bereket ve huzur getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ulaşım zamları enflasyonu uçurdu
Ulaşım zamları enflasyonu uçurdu
Alo 199 hattına ulaşamayan polise KOMİK CEVAP
Alo 199 hattına ulaşamayan polise KOMİK CEVAP