|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

’Bir Türk’e Gönül Verdim’ Filmi Yalan mı Oldu?
  • Reklam

'Bir Türk'e Gönül Verdim' Filmi Yalan mı Oldu?

Bir Türk’e Gönül Verdim adlı sinema filminde başrol oynamak için anlaşan güzel oyuncu Alara Jade Adam’s projeden ayrıldığını, fakat baharda Türkiye ye geleceğini belirterek, “projeden ayrıldım ama ben gerçekten bir Türk’e gönül verdim. Yakında açıklayacağım.” Dedi.

05 Ocak 2020 - 22:26 - Güncelleme: 06 Ocak 2020 - 01:49

Avustralyalı oyuncu ve manken Alara Jade Adam’s geçtiğimiz yaz Yönetmen İsmail Gülnar’dan almış olduğu teklif ile Bir Türk’e Gönül Verdim adlı sinema filminde başrol oynamak için anlaşmışlardı. Sonbaharda çekilmesi planlanan proje Adam’s’ın rahatsızlığı sebebi ile Ocak ayına ertelenmişti.

Halen tedavilerinin sürdüğünü söyleyen güzel oyuncu Alara Jade Adam’s projeden ayrıldığını, fakat baharda Türkiye ye geleceğini belirterek, “projeden ayrıldım ama ben gerçekten bir Türk’e gönül verdim. Yakında açıklayacağım.” Dedi.  

Avutralya Sidney’de yaşayan güzel oyuncu Alara Jade Adam’s, “Evet, ben 2020 Ocak ayında Türkiye’ye gelip bu projede başrol oynayacaktım ama kendi sağlık problemlerime ilaveten şu an söylemek istemediğim bazı sebepler nedeni ile bu projeden tek taraflı olarak ayrılma kararı aldım. Benim çekilmemden sonra yapımcı firma sanırım senaryonun adını değiştirilerek devam kararı almış. Aslında ben her sene Türkiye’ye geliyorum ve Türkiye’yi de çok seviyorum ama ne diyoruz önce sağlık, ne yapalım demek ki kısmet değilmiş, diyerek sözlerini sürdüren güzel oyuncu. Evet, bu proje benim tarafımdan rafa kaldırılmış olabilir fakat ben gerçekten bir Türk’e gönül verdim ve bu yüzden bundan sonra Türkiye’de daha çok yaşamak istiyorum. Burada süren tedavilerim var, baharda Türkiye’ye geleceğim ve sanırım bu kişiyi de o zaman açıklarım.” Dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni teklifler var

Bazı yeni projelerden teklif aldığını söyleyen Adam’s; “Bazı yeni projelerden teklifler aldım. Fakat kendi rahatsızlığım yanında annem de çok rahatsızdı o yüzden üzülerek yer alamayacağımı söyledim. Annem gerçekten çok hastaydı ve ben annemi kaybettim. Eğer annemi yalnız bıraksaydım kendimi ölene kadar affetmezdim. Ne yapalım önümüzde ki projelere bakacağız ben gerçekten iyi bir proje olursa ve sağlığım el verirse Türkiye’de sinema projelerinde oynamayı çok istiyorum.” Diye açıklama yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vale Görevlisi Olabilme Şartları Belirlendi
Vale Görevlisi Olabilme Şartları Belirlendi
Takograf cihazında şoförün adı yazılı değildi..!
Takograf cihazında şoförün adı yazılı değildi..!