|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Bir Zamanların Tarkan’ı Ercan Turgut ile Unutulmaz Gece
  • Reklam

Bir Zamanların Tarkan’ı Ercan Turgut ile Unutulmaz Gece

"ANILAR VE MÜZİK-88" Programının Konuğu,  Bir Zamanların Tarkan’ı Ercan Turgut ile Unutulmaz Gece

24 Ocak 2019 - 23:58

Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi ev sahipliğinde, Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Nesibe Müsevitoğlu’nun yapım ve yönetiminde düzenlenen "ANILAR VE MÜZİK-88" Programının konuğu, bir zamanların Tarkan’ı Ercan Turgut konuk oldu.

15 Ocak 2019’da Caddebostan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programa çok sayıda ünlü sanatçı ilgi gösterdi. Ercan Turgut’un sanat yaşamında iz bırakan Güzin & Baha ikilisinden Güzin ile ünlü “Turgay’ın Tavernası” sahibi ve Orkestra Şefi, Gazeteci Turgay Noyan’a kadar birçok sanatçının katıldığı program ile izleyiciler unutulmaz bir gece yaşadı.

Türk Pop ve Arabesk Müziğinin unutulmaz Starı, Kadıköylü sanatçı Ercan Turgut, Nesibe Müsevitoğlu’nun sorularına verdiği cevaplar ile izleyenlere zamanda yolculuk yaptırırken, kimi zaman da yaptığı espriler ile sevenlerini kahkahaya boğdu.

Annesinin mühendis olmasını istediği,  ancak müziğe olan ilgisi nedeni ile annesinin bu isteğini gerçekleştiremediğini söyleyen Ercan Turgut;  çocukluk yaşamı ile 1965 yılında kurduğu ilk orkestra ile başlayan ve bugünlere kadar gelen başarı dolu sanat yaşamını anlattı.

Frank Sinatra tarzı müzikleri söylerken,  Arabesk müziğe ve Pop tarzına geçiş hikayesini de anlatan Turgut,  albümleri,  filmleri ve sahne çalışmaları hakkında geniş bir bilgi verdi.

Bu anlamlı gecede sanatçıyı yalnız bırakmayan dostları, Ercan Turgut ile anılarını sahnede paylaşırken, finalde hep birlikte söyledikleri şarkılar ile izleyicileri coşturdular.

Program Nesibe Müsevitoğlu’nun Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu adına bir teşekkür plaketini sunması ile sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de Can kaybı 5813’e Vaka Sayısı 238 bin 450'ye Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 5813’e Vaka Sayısı 238 bin 450'ye...
Neil Armstrong'un Oğlu; Babam Uzaylılara İnanıyordu! 
Neil Armstrong'un Oğlu; Babam Uzaylılara İnanıyordu!