|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
#BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..!
  • Reklam

#BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..!

Polis emeklisi Halis Kahraman, bu sabah FOX TV 'de yayınlanan i" Çalar Saat " programına " #BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..! " mesajı iletti.

30 Eylül 2020 - 13:20 - Güncelleme: 30 Eylül 2020 - 14:00

Polis emeklisi Halis Kahraman FOX TV 'de " Çalar Saat " program sunucusu İsmail Küçükkaya'nın  bu sabah " # BirBakmışız"  Hashtag'i için " #BirBakmışız Hükümet her seçim öncesi polislere vaat ettiği 3600 ek göstergeyi vermiş.. Olur mu olur..Haydi Hayırlısı.." mesajı iletti.

FOX TV 'de "Çalar Saat " isimli programın sunucusu İsmail Küçükkaya, bu sabah (30 Eylül) Hashtag'in yani konunun " #BirBakmışız" olduğunu belirterek, izleyicilerden mesaj göndermelerini istedi.

İstanbul'da yaşayan polis emeklisi Halis Kahraman, belirlenen bu konu hakkında hükümet tarafından polislere aylar önce söz verilen 3600 ek gösterge hakkında bir mesaj iletti.

 " #BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..! "

İstanbul'da yaşayan ve Polis Medya Gazetesi Haber Merkezi Müdürü görevini de halen yürüten polis emeklisi Halis Kahraman'ın İsmail Küçükkaya'ya bu sabah (30 Eylül) canlı yayında okunması talebiyle ilettiği tweet mesajı paylaşımında şu ifadeler yer aldı :

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İhsan arık
    3 ay önce
    Arkadaşlar 3600 polise vermezler. İmamlar istemiyor sağlık ve öğretmenler istiyor. Eğer imamlar bu katağoride olsaydı çoktan almıştık. 2014 de emekli oldum aradan 6 yıl geçti vermediler. Halende vermemek için direniyorlar. Sebebini de açıklamıyorlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mike Pompeo: 'Çin’in Sincan’da Soykırım İşlediğini Tespit Ettim'
Mike Pompeo: 'Çin’in Sincan’da Soykırım İşlediğini Tespit...
Otomobil Fiyatlar Düşmeye Devam Eder mi: Tüketici Kararsız
Otomobil Fiyatlar Düşmeye Devam Eder mi: Tüketici Kararsız