|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Boğaziçi Yöneticileri 25. Yıl Etkinliğinde Bir Araya Geldi
  • Reklam

Boğaziçi Yöneticileri 25. Yıl Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri, mezunları ve Boğaziçi Yöneticiler Vakfı mensupları, başkan Halim SIRÇANCI öncülüğünde 26 Eylül 2021 tarihinde düzenlenen 25. yıl etkinliğinde bir araya geldi.

28 Eylül 2021 - 16:24

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri, mezunları ve Boğaziçi Yöneticiler Vakfı mensupları,  başkan Halim SIRÇANCI  öncülüğünde 26 Eylül 2021 tarihinde düzenlenen 25. yıl etkinliğinde bir araya geldi.

İstanbul Boğazı'nda hizmet veren Valide Sultan Gemisinde düzenlenen etkinlikte, Halim SIRÇANCI, Erhan ERKEN, Esma Nur İLBAŞ, Mustafa KIZILTOPRAK birer konuşma yaptı.
Vakıf başkanı Halim SIRÇANCI konuşmasında Boğaziçi Yöneticiler Vakfının tarihinden ve burs verdikleri 520 öğrenciden bahsetti. Vakıf başkanı Halim SIRÇANCI, ayrıca vakıf tarafından  Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine verilen mentorlük, kendi değimleri ile hamilik uygulamasını da, ayrıntılı bir şekilde anlattı.

Etkinlikte, Boğaziçi Üniversitesi mezunları tarafından 6 Eylül 1996’da kurulmuş olan Boğaziçi Yöneticiler Vakfının, ilk yılında 10 öğrenciye, şimdi ise 520 öğrenciye burs olanağı sağladığı ve Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin kişisel gelişimden, sosyalleşme faaliyetlerine, mezuniyet sonrası iş bulmasına kadar birçok alanda, destekçi bir sivil toplum kuruluşu olduğundan bahsedildi.   
Haber: Onur Kaan YANIK ( Özel Haber ) /Türkiye Haber Ajansı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı