|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Bora Yörükoğlu, ’Eğitime Destek Vermek ve Önemsemek Gerek’
  • Reklam

Bora Yörükoğlu, 'Eğitime Destek Vermek ve Önemsemek Gerek'

İYİ Parti Sancaktepe İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Başkan Adayı olan Bora Yörükoğlu, Eğitimin en önemli konuların başında geldiğini söyledi.

10 Şubat 2020 - 23:04

Ordu Gürgentepe Akören Derneği’nin düzenlediği  Burs Gecesine katılan İYİ Parti Sancaktepe İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Başkan Adayı olan Bora Yörükoğlu, Eğitimin en önemli konuların başında geldiğini söyledi.

Bora Yörükoğlu “ İlçemizde bulunan Ordu Gürgentepe Akören Derneği’nin düzenlediği bu etkinlik son derece anlamlı ve önemli. Kendi Bölgelerinde bulunan gençlerin eğitimine destek vermek için yola çıkmışlar ortada çok güzel bir amaç var. Ülkemizin içinde bulunduğu şartlar malum, ekonomik anlamda aileler sıkıntı çekiyor çocuklarını okutamıyor veya okutmakta zorlanıyor. Tam bir imece anlayışı ile düzenlenmiş bir gece oldu. Yemekli bir gece düzenlemek yerine kültür merkezi kullanılması yemeğe gidecek olan masrafın öğrenciye gitmesi sağlanmış. Ayrıca plaket yerine kitap verilmesini de tebrik etmek gerekiyor. Bu anlamda dernek yöneticilerini tebrik ediyorum .” Dedi.

İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkan Adayı Bora Yörükoğlu “ İlçeden arkadaşlarımızla katıldık. Elimizden geldiği kadar desteğimizi yaptık. Böyle amacı belli etkinliklerin desteklenmesi gerekir. Bizim de ilçe kongremiz kısmet olur da İlçe Yönetimine geldiğimizde kültür, sanat ve eğitim faaliyetlerine daha fazla önem vermeyi hedefliyoruz. Bu konular programlarımız da var. Sancaktepe’de güzel şeyler de oluyor. Bu memleket bizim el ele vermek birlikte olmak zorundayız. Son olarak şunları söylemek isterim. Birlikte başaracağız. Birlikte iyi olacağız” sözleri ile duygularını dile getirdi.
Haber: Tevfik Erk / İstanbul

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
#BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..!
#BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..!
3600 Ek Gösterge Bekleyen Polisler,TELE 1 TV izledi
3600 Ek Gösterge Bekleyen Polisler,TELE 1 TV izledi