|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Bu Klip, Eksi 22 Derecede, Donmuş Missisiphi Nehri Kıyısında...
  • Reklam

Bu Klip, Eksi 22 Derecede, Donmuş Missisiphi Nehri Kıyısında Çekildi

Ülkü Gözen, sevenlerinden olumlu tepki alan “Çıt Çıt” klipinden sonra şimdi de “Armağanım Ol Benim” isimli klipiyle gündeme bomba gibi düştü.

10 Aralık 2018 - 01:33 - Güncelleme: 10 Aralık 2018 - 02:21

Son eserleri, Vurdum dibine, Ali Veli Kırk Dokuz Elli yedi, Cihangirin Ordabuları, K’özlü Sözler, kitaplarıyla dikkatleri üzerine toplayan şair, şarkıcı ve yazar Ülkü Gözen, Amerika’ya göç ettikten sonra, yaptığı  müzik ve kliplerle gündeme gelmeye başladı.  

Ülkü Gözen, sevenlerinden olumlu tepki alan “Çıt Çıt” klipinden sonra şimdi de “Armağanım Ol Benim” isimli klipiyle gündeme bomba gibi düştü.

ABD'nin Illinois eyaletinde Cordova kasabasında, eksi 22 derecede, donmuş Missisiphi Nehri kıyısında çekilen yeni klipi “Armağanım Ol Benim” isimli duygusal, slow bir şarkı ile sevenleriyle buluştu.

Kıvrak zekâsı ve esprileri ile dikkat çeken şair, şarkıcı ve yazar Ülkü Gözen’in, çıkardığı kitapları da çok büyük ilgi görmüştü. Gerek sivri dilli, gerek nüanslı ve gerekse çok derin anlamlar barındıran, “K’özlü Sözler” kitabı için “Bu top ya patlar ya da kaleye girip gol olur!” Demiş ve dikkatleri üzerinde toplamıştı.

“Armağanım Ol Benim” Klipini sevenlerine armağan olarak sunduğunu ifade eden Ülkü Gözen sevenlerine, “Noel ve ardından yılbaşı yaklaşmak üzere. Kim bilir; bir bakarsınız Noel Baba'nın bu yılki size Armağan'ı Gönlünüzdekidir? Sevdanızdan vazgeçmeyin. Ümitsiz bakmayın. Hayat sürprizler dolu. Yeni yıla girmeye az kalmışken Gönlünüzdekini dileyin. Hediye paketinizden Gönlünüzden geçirdiğiniz çıkabilir.” İfadelerini kullandı.

Kliplerinde de Show ve espri barındıran detaylara yer veren Ülkü Gözen, sevenlerine armağan ettiği son klipi “Armağanım Ol Benim” için, “Bu defa duygusal, slow bir şarkı ile sevenlerimle buluştuğum bu video klipim ABD'nin Illinois eyaletinde Cordova kasabasında, eksi 22 derecede, donmuş Missisiphi Nehri kıyısında Sımsıcak keyifle çekildi.
Ve Noel Baba (Santa Claus) John 'Doc' Henyan Vietnam'da defalarca vurulup yara aldığı halde tıbbi desteği ile sayısız hayat kurtarmaya devam etmiş onurlu ve kıymetli bir gazidir. Keyifli İzlemeler!” Cümlelerine yer verdi.

Söz ve Müziği Ülkü Gözen’e ait olan Armağanım Ol Benim’i Tuncay Sağlam aranje etti. Klipin kurgusunu ise Tamer Arslan yaptı.

ÜLKÜ GÖZEN - ARMAĞANIM OL BENİM

ÜLKÜ GÖZEN - ÇIT ÇIT

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dolmuş şoförü İNDİRİMLİ ceza istedi
Dolmuş şoförü İNDİRİMLİ ceza istedi
Yılın başarılı polisleri ödüllendirildi
Yılın başarılı polisleri ödüllendirildi