|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Burak Kal’ın ‘Belki De Şiir Bilmiyorum’ Şiir Kitabı...
  • Reklam

Burak Kal’ın ‘Belki De Şiir Bilmiyorum’ Şiir Kitabı Raflarda

Dublaj sanatçısı ve oyuncu Burak Kal’ın ‘Belki de Şiir Bilmiyorum’ şiir kitabı İkinci Adam Yayınları’ndan çıktı. ‘Belki de Şiir Bilmiyorum’ şiir kitabı raflarda tükenmeye başlayan Burak Kal, kitabın ikinci baskısının yapılacağını söyledi.

14 Ocak 2020 - 07:19

Dublaj sanatçısı ve oyuncu Burak Kal’ın ‘Belki de Şiir Bilmiyorum’ şiir kitabı İkinci Adam Yayınları’ndan çıktı. Birçok tiyatro oyununda, dizide oynayan ve seslendirme yapan Burak Kal şimdi de hayatın içindeki olguları imgeleyen, buram buram insan sevgisi kokan şiir kitabıyla gündemde. 

On yedi yaşından beri şiir yazdığını belirten Burak Kal arkadaşlarının da teşviki üzerine şiirlerini kitap haline getirmeye karar verdiğini söyledi.

Şiirlerinde anlaşılır ve yalın bir dil kullanan Burak Kal, yakın zamanda görücüye çıkan ‘Belki de Şiir Bilmiyorum’ şiir kitabı için, “Aslında sıfırdan bir kıta keşfetmedim. Hayatın içindeki olguları şiirle kaleme almak istedim sadece. Yaşadığımız dünya düzenini,  aşkları, hayal kırıklıklarını şiddetle değil, şiirle haykırmak istedim. Muhtemelen senin sorguladığın şeyleri sorguladım. Kim bilir belki birkaçına da cevap buldum. Özetle bu kitapta kendini bulacaksın.  Sorguladığın düzeni ve anekdotları göreceksin. Tabii bugüne kadar hiçbir şeyi sorgulamadan ot gibi yaşadım dersen o başka. O zaman hemen bırak bu kitabı. Boşuna zaman harcama. Seni ilgilendiren bir şey yok içinde.” Dedi.

Okuyucu ile buluşan ‘Belki de Şiir Bilmiyorum’ şiir kitabına gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyetini ifade eden Burak Kal; “ilk defa girdiğim bu yolda Yayın yönetmeni Başak Ergün’ün ve Menajer Aslı Gökmenin desteğini unutamayacağım.” Diyerek son olarak okuyuculara yakın zamanda bu kitap üzerinden başka sürprizlerinin de olacağını açıkladı.

Burak Kal‘Belki de Şiir Bilmiyorum’ isimli şiir kitabının 1. Baskısının raflarda büyük ilgi gördüğüne ve tükenmeye başladığına dikkat çekerken, kitabı edinmek isteyen şiir severlerin, tüm kitapçılardan ve ülkemizin önde gelen kitap satış online mağazalarından ulaşılabileceğini belirtti.

‘Belki de Şiir Bilmiyorum’ şiir kitabı raflarda tükenmeye başlayan Burak Kal, kitabın ikinci baskısının yapılacağını ve ardından ise üzerinde çalışmaya devam ettiği yeni kitabının da basılacağını sözlerine ekledi.
 

Kitabın Künyesi:
Kitabın Yazarı   : Burak Kal 
Kitabın Adı         : Belki de Şiir Bilmiyorum
Ebad                     : 13.50x19.50 
Sayfa Sayısı       : 100
Basım Yeri          : İstanbul
Yayınevi              : İkinci Adam Yayınları
Baskı                    : 1
Basım Tarihi      : 2019-12 
Kapak Türü        : Ciltsiz 
Kağıt Türü          : 2. Hamur
Dili                        : Türkçe

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Silverline’a ‘Covid - 19 Güvenli Üretim Belgesi’
Silverline’a ‘Covid - 19 Güvenli Üretim Belgesi’
Polis memuru beylik tabancasıyla intihar etti
Polis memuru beylik tabancasıyla intihar etti