|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Büyülü Bir Evrende Yaşadığımızın Farkında Mısınız?
  • Reklam

Büyülü Bir Evrende Yaşadığımızın Farkında Mısınız?

Büyük ilgi çeken, ‘Kişisel Gelişim’ kitapları başucunda yer almaya ve hayatımızı yönetmeye devam ediyor… Büyülü bir evrende yaşadığımızın farkında mısınız? İşte bu gizemin anahtarı Sezgin Erova’nın Büyülü Evren kitabında var.

24 Şubat 2021 - 23:32

Büyük ilgi çeken, ‘Kişisel Gelişim’ kitapları başucunda yer almaya ve hayatımızı yönetmeye devam ediyor…

Hayatımıza değer katmak istediğimizde, kişisel gelişim kitaplarına başvurarak, engelleri ilerleme vasıtalarına, sorunları da fırsatlara dönüştürürüz.

Kişisel gelişim, özel yaşamımızdan sosyal yaşamımıza kadar hayatımızı büyük ölçüde etkilerKişisel gelişim öz farkındalık ve odaklanma kazandırır. Bununla birlikte özgüvenimiz artar, daha planlı, düzenli ve disiplinli bir birey olmamızda bize yardım eder.
Her birimiz yaratıcı hayat enerjisine sahibiz. Aynı zamanda kendimizi ifade etme yeteneğine de sahibiz. Bunları yaparken negatif ya da pozitif yollar seçebiliriz. 

Fakat neyi nasıl seçeceğimiz konusunda bir rehbere ihtiyaç duyduğumuzda ‘Kişisel Gelişim’ kitaplarına başvururuz.

Elektriğin bir şehri aydınlattığı gibi ‘Kişisel Gelişim’ kitapları da beynimizi aydınlatır ve gelecek planlarımıza hayatımıza ışık tutar, duygu ve düşüncelerimizi geliştirir…

BÜYÜLÜ EVREN

‘Kişisel Gelişim’ alanında çok kitap var. Sezgin Erova da, İnsan ve Toplum, Kişisel Gelişim kategorisinde eserler yazmış bir yazar.

Büyülü bir evrende yaşadığımızın farkında mısınız?
İşte bu gizemin anahtarı Sezgin Erova’nın Büyülü Evren kitabında var.

Sezgin Erova’nın son kitabı "Büyülü Evren", Tura Yayıncılık tarafından kitapseverlerin beğenisine sunuldu.

Her deneyimin bir anlamı olduğunu ifade eden Büyülü Evren, kitabının yazarı Sezgin Erova, evrenin gizemini ve hayatımızdaki etkilerini anlatıyor.

Büyülü Evren, kitabının yazarı Sezgin Erova, kitabı okuyacakların kazanımlarını şöyle anlatıyor:

“Büyülü bir evrende yaşadığımızın farkında mısınız? 
Aslında evrende büyü her yerdedir ve çekim gücü büyünün kendisidir.
Secret ve birçok kişisel gelişim kitaplarında Çekim Yasasından bahsedilmektedir. 
Evren titreşimlerden oluşmuştur ve sözlerinde bir titreşimi vardır. Asırlar boyunca bilgeler mantralar yolu ile bu titreşimlerin enerjisini kullanmışlardır. 
Sevgili ruh eşim; bu evren sırlar ve mucizelerle doludur. Hiç ummadığın bir anda her şey değişebilir. Asıl güç içimizdedir. Gücü ve çareyi dışarıda arama. İçine dönüp o muazzam kapasiteyi fark ettiğin zaman, atomun parçalanması kadar güçlü bir enerjinin içinde saklı olduğunu fark edersin. Kadim öğretiler de binlerce yıldan beri bu bilgileri dile getirmişlerdir. 
Tabi ki amacın sadece varsa depresyondan kurtulmak değil, bahçendeki zararlı otları temizleyip yeni bir yaşam yaratmak olmalı. Bu yaşamı yaratırken burada bahsedilen meditasyon teknikleri işine çok yarayacak. Hayattaki alternatiflerini düşünüp; tek bir hayat yaşamadığını fark edecek ve istediğin hayatı oluşturabileceğini fark edeceksin. 
Meditasyon çalışmalarının amacı bütün olasılıkların toplandığı ve size hitap edip yönlendirecek bilge ruh eşinize ulaşmaktır.
Bazı insanlar bu çalışmaları yapmadan da bazen bu bilge ruh eşinin sizle iletişime geçtiğini deneyimlemektedir. Buna sağduyu veya Koruyucu meleğiniz diyebilirsiniz.
Bu devrimsel bir kitaptır ve kendi hayatının şiirini yazmak isteyenler için rehberdir. Öyleyse daha ne bekliyorsunuz kitabı okumaya başlayın ve büyülü evrene ilk adımınızı atın.”

BÜYÜLÜ EVREN KİTABININ KÜNYESİ İSE ŞÖYLE:

- Kitap Adı: Büyülü Evren

- Yazar: Sezgin Erova

- Yayınevi: Tura Yayıncılık

- Hamur Tipi: 2. Hamur

- Ebat: 13,5 x 21

- İlk Baskı Yılı: 2018

- Baskı Sayısı: 1. Basım

- Dil: Türkçe

- Barkod: 9786052920299

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kütahya'da bir ayda 9 bin 677 sürücüye CEZA
Kütahya'da bir ayda 9 bin 677 sürücüye CEZA
Yardımsever Motosikletli Polisler Ödüllendirildi
Yardımsever Motosikletli Polisler Ödüllendirildi