|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Çanakkale Valisi Aktaş, Jandarma personelini kutladı
  • Reklam

Çanakkale Valisi Aktaş, Jandarma personelini kutladı

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Jandarma Teşkilatının 182. kuruluş yıl dönümü nedeniyle kendisine İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tahsin Saruhan ile beraberindeki heyetle birlikte ziyarette bulunan Jandarma personelini kutladı.

13 Haziran 2021 - 13:15 - Güncelleme: 13 Haziran 2021 - 14:28

Çanakkale Valisi  İlhami Aktaş, Jandarma Teşkilatının 182. kuruluş yıl dönümü nedeniyle kendisine  İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tahsin Saruhan ile beraberindeki heyetle birlikte ziyarette bulunan Jandarma personelini  kutladı.

Jandarma Teşkilatının 182. kuruluş yıl dönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Tahsin Saruhan, J.Albay Ali Kösem, J. Albay Selim Karaca ve İl Jandarma Komutanlığı Personeli Vali İlhami AKTAŞ’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette; İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan,  Jandarma Teşkilatının 182. kuruluş yıl dönümü kapsamında salgın tedbirlerine uygun bir şekilde yapılacak olan etkinliklerle ilgili Vali İlhami AKTAŞ’a bilgi verdi.

Jandarma Teşkilatının görev ve sorumluluklarının önemine değinen Vali İlhami AKTAŞ,  Jandarma Teşkilatı çalışanlarının görevlerini özverili bir şekilde yerine getirdiklerini ifade etti.

İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tahsin Saruhan ve beraberindekilerle bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, Jandarma Teşkilatının 182. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Domuz, At, Eşek , KatırEt ve Sakadatları İle Suni Bal İthalatına İzin
Domuz, At, Eşek , KatırEt ve Sakadatları İle Suni Bal...
Bağcılar Belediyesi’nden Orman Yangını İçin Yardım Seferberliği
Bağcılar Belediyesi’nden Orman Yangını İçin Yardım...