|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Çankırı Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy taburcu oldu
  • Reklam

Çankırı Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy taburcu oldu

Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ve eşi Özlem Aksoy 19 günlük covid 19 ve 14 günlük hastane tedavi süreci ardından kendisinin ve eşinin test sonuçlarının negatif çıkması neticesi dün hastaneden taburcu oldu.

15 Eylül 2020 - 16:28 - Güncelleme: 15 Eylül 2020 - 17:01

Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ve eşi Özlem Aksoy 19 günlük covid 19 ve 14 günlük hastane tedavi süreci ardından kendisinin ve eşinin test sonuçlarının negatif çıkması neticesi dün hastaneden taburcu oldu.

Müdür Sadettin Aksoy, hastaneden taburcu olduğunu kişisel sosyal medya hesabından  dostlarına, sevenlerine ve meslektaşlarına şöyle duyurdu : 

" 19 günlük covid 19 ve 14 günlük hastane tedavi sürecimiz bugün yapılan testimizin sonucunda eşimin de benim de negatif çıkması neticesi taburcu olduk... Bir müddet evde dinlenmeye devam edeceğiz.. Bu süreç hakkında uzunca bir yazı yazacağım ama biraz müsade çok teşekkür edeceğim insan var kimseyi atlamak istemiyorum. Sadece biraz müsade istiyorum, Telefon ile konuşmak ve yazmak gerçekten yoruyor. Şimdilik bu hastalığı atlattık gözüyle bakıyoruz. Tüm duaları gönlümde ve yüreğimde hissettim ve bana çok güç verdi.

Hepiniz kendinize dikkat ediniz ve Allah’a emanet olunuz...

Not: 1 maske bile yeterli değil, virüsün insafına kalmak istemiyorsanız çift maske takın."

Bu paylaşım altına sosyal medya kullanıcısı dostları, sevenleri ve meslektaşları çok sayıda mesaj ileterek geçmiş olsun dileklerini bildirdi.

 

ÖZEL HABER- HALİS KAHRAMAN- TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÜNLÜ & Co 2021 İlk Çeyrekte Karını % 93 Artırdı
ÜNLÜ & Co 2021 İlk Çeyrekte Karını % 93 Artırdı
Social Media Awards Turkey 2021 Ödülleri Sahiplerini Buldu
Social Media Awards Turkey 2021 Ödülleri Sahiplerini Buldu