|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Canovate Group, 7.İnşaat ve Konut Konferansı’na Katıldı

Canovate Group, 7.İnşaat ve Konut Konferansı’na Katıldı

Canovate Group, geçtiğimiz günlerde, Sheraton Grand Ataşehir İstanbul’da düzenlenen 7.İnşaat ve Konut Konferansı’na katıldı.

04 Şubat 2019 - 21:04

Canovate Group, geçtiğimiz günlerde, Sheraton Grand Ataşehir İstanbul’da düzenlenen 7.İnşaat ve Konut Konferansı’na katıldı. İnşaat sektörünün geniş katılım gösterdiği konferanstaki standında, elektronik ve enerji grubundan ürünlerini sergiledi. Canovate’nin veri merkezi, fiber optik ve ısı pompalarına yoğun ilgi gözlendi.

Canovate Group’u konferansta, Canovate Elektronik Satış Direktörü Gün Evren Gören, Canovate Elektronik Yurtiçi Bölge Satış Yöneticisi Serhat Gür, Canovate Enerji Satış ve Pazarlama Müdürü Alper Zülkaroğlu, Canovate Enerji İş Geliştirme Yöneticisi Levent Günay, Canovate Elektronik Çözüm Mimarı Talha Samet Solakoğlu temsil etti ve standı ziyaret edenlere sundukları ürün gamı hakkında bilgi verdiler.

Mekanik ve elektromekanik sistem çözümünü sunuyor

Organizasyonu değerlendiren Canovate Enerji Satış ve Pazarlama Müdürü Alper Zülkaroğlu, şunları söyledi:

“Isıtma ve soğutma sistemleri çözümlerimiz ile binanın IT tarafı için sunduğumuz çözümler, bir projede mekanik ve elektromekanik sistem çözümünü tek bir marka ve firma ile çözülmesini sağladığı için, bu durum yatırımcı tarafında maliyetleri düşürme açısından büyük avantaj oluşturmaktadır. Sektörün ileri gelen inşaat firmaları yaptıkları sunumlarda, en temel sorunlarının başında ‘yüksek maliyetler’ olduğunu belirttiler. Canovate Group olarak biz, firmalara ve sektör temsilcilerine, işletme maliyeti düşük ve yüksek verimlilikteki sistem çözümlerimizi sunmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğa Koleji Mağdurlarına Fidol Okulları Kucak Açtı
Doğa Koleji Mağdurlarına Fidol Okulları Kucak Açtı
Yarım Günde 45 Bin Topladı
Yarım Günde 45 Bin Topladı