|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Çeçen; ’Gücümüzü Milletten Alıyoruz’
  • Reklam

Çeçen; 'Gücümüzü Milletten Alıyoruz'

Gelecek Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Ayhan Çeçen ve yönetim kurulu üyeleri, Gelecek Partisi Genel başkan Yardımcısı Feramuz Üstün’ün katılımı ile Şirinevler de esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

18 Şubat 2021 - 15:07 - Güncelleme: 19 Şubat 2021 - 00:31

Kuruculuğunu ve Genel Başkanlığı’nı eski Başbakanlardan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı; Gelecek Partisi’nde teşkilatlar halka ulaşıyor ve dertlerini dinliyor.

Gelecek Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Ayhan Çeçen ve yönetim kurulu üyeleri, Gelecek Partisi Genel başkan Yardımcısı Feramuz Üstün’ün katılımı ile Şirinevler de esnaf ziyareti gerçekleştirdi. 

Şirinevler Mahallesi Muhtarı İbrahim Güzel’i de ziyaret eden heyet esnafın sorunlarını dinledi.  

Yaklaşık bir yıl önce, Gelecek Partisi Bahçelievler Kurucu İlçe Başkanlığı görevine atanan Ayhan Çeçen de çalışma ekibini kurdu ve sa çalışmalarına başladı. 3 kadının yer aldığı 25 kişilik yönetim kurulunda; çok sayıda iş insanı dikkat çekerken, listede; müteahhit, mühendis, hukukçu, muhasebeci, turizmci ve sağlıkçı ile yazılım ve bilişim alanından isimler yer aldı.

Durmadan, dinlenmeden çalıştıklarını ifade eden Gelecek Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Ayhan Çeçen, “Genel başkanımızın dediği gibi gücümüzü, enerjimizi milletimizden alıyoruz. Sarayımız yok bizim, biz sizin yanınızdayız. Esnaflarımızın derdiyle dertleniyoruz biz. Esnafı dinlemiyor ve çözüm üretmiyor hükümet. -AVM'lere gücünüz yetmedi de, küçük esnafa mı gücünüz yetti- diye sorarlar. Bizim ekonomi politikamızı halkın dertlerine çözüm üretmek üzerine geliştiriyoruz. Esnafın derdinin çözümü de Ülkenin Geleceği de bizde.” Dedi.

Gelecek Partisinin gücünü milletten aldığını ifade eden Başkan Ayhan Çeçen, “Bahçelievler’de teşkilatlanmamız hızla devam ediyor. İlçemizin iki güzide mahallesi olan Yenibosna, Hürriyet, Cumhuriyet, Soğanlı, Kocasinan, Şirinevler, Bahçelievler ve Siyavuşpaşa mahalle başkanlarımız görevlerine başladı. İlçe yönetimimizde, mahallelerimizde görev alan ve bizleri destekleyenlere, teşekkür ediyor görevlerin başarılar diliyoruz.” Diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
368 promil alkollü sürücü kaza yaptı,
368 promil alkollü sürücü kaza yaptı, " Hatalı ben değilim.."...
"Beni Samimiyetle Karşılayan Polis Meslektaşlarıma...