|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Cem Yılmaz’dan Ayşen Taş Taklidi
  • Reklam

Cem Yılmaz’dan Ayşen Taş Taklidi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, her zaman harikalar yaratıyor. Cem Yılmaz, Kişisel Instagram (@cmylmz) hesabından yaptığı paylaşımda Ünlü Sunucu ve Sanatçı Aysen Taş’ın Kişisel Instagram (@aysentas27) hesabından yaptığı paylaşımında yer alan bir fotoğrafı taklit etti.

16 Eylül 2021 - 00:04

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, her zaman harikalar yaratıyor. Cem Yılmaz, Kişisel Instagram (@cmylmz) hesabından yaptığı paylaşımda Ünlü Sunucu ve Sanatçı Aysen Taş’ın Kişisel Instagram (@aysentas27) hesabından yaptığı paylaşımında yer alan bir fotoğrafı taklit etti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın paylaşımını çok değerli bulduğunu ifade eden Ünlü Sunucu ve Sanatçı Aysen Taş, “Cem Yılmaz, benim için çok değerli, çok kıymetli birisi. Cem Yılmaz denilince aklımıza gelen ilk şey elbette komedi... Yüzümüzü güldüren, bir alternatifi daha olmayan, bir değerimiz. Yer aldığı projelerde yarattığı karakterlerle akıllarımızdan silinmeyen, cümleleriyle dillerimize pelesenk olan Cem Yılmaz’ın benim bir fotoğrafımı taklit etmesi, elbette beni onurlandırdı… Kendisine saygı ve selamlarımı iletiyorum…” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı