|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Çirkin Kral Ruşen Aydeniz Tarabya’yı Salladı
  • Reklam

Çirkin Kral Ruşen Aydeniz Tarabya'yı Salladı

İstanbul’un Sarıyer ilçesi, Hacıosman Mevkii, Tarabyaüstü’nde bulunan Black Sea Türkü Evi - Esma Sultan'ın Yeri’nde hayranları ile buluşan, ‘Vadi’nin gözde sanatçısı, Türk Halk Müziğinin ‘Çirkin Kralı’ Ruşen Aydeniz, Tarabya’yı Salladı.

28 Temmuz 2019 - 23:21 - Güncelleme: 04 Ağustos 2019 - 05:42

‘Vadi’nin gözde sanatçısı, Türk Halk Müziğinin ‘Çirkin Kralı’ Ruşen Aydeniz, yeni sezona iddialı girdi.

İstanbul’un Sarıyer ilçesi, Hacıosman Mevkii, Tarabyaüstü’nde bulunan Black Sea Türkü Evi - Esma Sultan'ın Yeri’nde hayranları ile buluşan, ‘Vadi’nin gözde sanatçısı, Türk Halk Müziğinin ‘Çirkin Kralı’ Ruşen Aydeniz,  Tarabya’yı Salladı.

2019/07/2019-07-30-04-21-15.jpg

Daha önce imza attığı birçok önemli projeyle hayranlarının gönlünde taht kuran Çirkin Kral Ruşen Aydeniz, 27 Temmuz Cumartesi günü Tarabyaüstü Black Sea Türkü Evi - Esma Sultan'ın Yeri’nde sevenleriyle buluştu.

‘Vadi’nin gözde sanatçısı, Türk Halk Müziğinin ‘Çirkin Kralı’ Ruşen Aydeniz’in Black Sea Türkü Evi - Esma Sultan'ın Yeri’nde sahne alacağını duyan hayranları Türkü evini adeta işgal etti. Sanatçı Aydeniz gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürdüğü konseri ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

2019/07/2019-07-30-04-21-18.jpg

ALBÜM MÜJDESİ VERDİ

Yeni sezona bomba gibi projelerle gireceğini ifade eden ‘Çirkin Kral’ Ruşen Aydeniz, “Bir süredir sahnelerden uzak kaldım ve yeni eserlerimle ilgili çalışmalar yaptım… Yakında hayranlarımın karşısına sürprizlerle ve bomba gibi çıkacağım.” Dedi.

Albümleri, TV ve Radyo programları, sahne aldığı etkinliklerle gönüllere taht kuran ‘Vadi’nin gözde sanatçısı ‘Çirkin Kral’ Ruşen Aydeniz, Black Sea Türkü Evi - Esma Sultan'ın Yeri’nde gerçekleştirdiği “GALA” tadındaki programı ile sevenleri ile buluşurken, hayranlarına da müjde verdi.

Hayranları ile buluşabileceği etkinliklerde daha sık yer alacağını ifade eden Sanatçı Aydeniz, yakında yeni bir albümün de müjdesini de verdi.

"Türkiye’nin İlk Çocuk Sanatçısı" unvanlı sanatçı Ruşen Aydeniz, özellikle İstanbul ve Anadolu’da Sivas, Giresun, Tokat, Erzincan, Ordu, Samsun, İzmir, Erzurum, Ankara, Malatya gibi büyük şehirlerin yayla ve kültür festivallerinin vazgeçilmez sanatçısı olmayı başardı.

2019/07/2019-07-30-04-22-02.jpg

17 YILDIR EKRANLARDA

2002 yılından bu yana tam 17 yıldır, Türkiye’deki birçok televizyonda “Ruşen Aydeniz ile Kral Show” programını yapan ‘Vadi’nin gözde sanatçısı, Türk Halk Müziğinin ‘Çirkin Kralı’ Ruşen Aydeniz, bugüne kadar 3 radyo ve 12 TV kanalında program yaptı.

Önümüzdeki günlerde bir TV programı için de kolları sıvayan ünlü sanatçının hangi ulusal kanalda sahne alacağı merak ediliyor. Ulusal bir kanalla anlaşma imzalaması beklenen Aydeniz, 17 yıldır sürdürdüğü “Ruşen Aydeniz ile Kral Show” adlı programını da yakında sevenleriyle buluşturacağını söyledi.

2019/07/2019-07-30-04-22-27.jpg

SEVENLERİME SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM

‘Vadi’nin gözde sanatçısı, Türk halk müziğinin ‘Çirkin Kralı’ Ruşen Aydeniz, “Sevenlerim hiçbir sahnemde beni yalnız bırakmadı. Yaptığım albümler yok sattı. Eserlerim sevenlerimin gönlünde yer aldı dillerinden düşmedi. Her programım yoğun izleyici kitlesi tarafından izlendi. Hayranlarımın sevgisi sayesinde yaptığım Kral Show adlı programım 17 yıldır ekranlarda. Bugün, Black Sea Türkü Evi - Esma Sultan'ın Yeri’nde hayranlarımla buluştum ve masların tamamı doldu. Sevenlerime ve tüm dostlarıma beni yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Sevenlerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yaptığım sanatsal çalışmalarımı reklam ve sponsorluklarıyla destekleyen herkese teşekkürler ediyorum.” Diye konuştu.

2019/07/2019-07-30-04-21-58.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGM'den sosyal medya açıklaması
EGM'den sosyal medya açıklaması
Çağın Polisi Dergisi, Temmuz sayısı çıktı
Çağın Polisi Dergisi, Temmuz sayısı çıktı