|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vali Güzeloğlu’nu Ziyaret Etti
  • Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vali Güzeloğlu’nu Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahallî İdareler Seçimleri kampanyası kapsamında Diyarbakır mitingine katıldı. İstasyon Meydanında düzenlenen mitinginin ardından Diyarbakır Valiliğini ziyaret etti.

09 Mart 2019 - 22:12

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahallî İdareler Seçimleri kampanyası kapsamında Diyarbakır mitingine katıldı.

İstasyon Meydanında düzenlenen mitinginin ardından Diyarbakır Valiliğini ziyaret etti.

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Havalimanında karşıladı.

Karşılama töreninde Vali Güzeloğlu’nun yanı sıra; 2. Ordu Komutan Vekili ve 7. Kolordu Komutanı Korgeneral Sinan Yayla, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Vali Yardımcıları, Merkez İlçe Kaymakamları yer aldı.

Havalimanında çocuklar tarafından çiçeklerle karşılanan Erdoğan, tören mangasını selamladıktan sonra halka hitap etmek üzere programın yapılacağı İstasyon Meydanı'na geçti.

ERDOĞAN, GÜZELOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzenlenen mitinginin ardından Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın önceki dönem Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Mehmet Mehdi Eker, Diyarbakır Milletvekilleri Oya Eronat ve Ebubekir Bal, önceki dönem Milletvekili Galip Ensarioğlu eşlik etti.

Valilik binası önünde Vali Hasan Basri Güzeloğlu tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı  Erdoğan, 2. Ordu Komutan Vekili ve 7. Kolordu Komutanı Korgeneral Sinan Yayla, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Vali Yardımcıları ve Merkez İlçe Kaymakamlarıyla tokalaştıktan sonra Polis Tören Mangasını selamladı.

Ardından Valilik makamına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekiler, Vali Güzeloğlu ile bir süre sohbet etti. Şeref Defterini imzalamasının ardından Vali Güzeloğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a günün anısına Diyarbakır'ı simgeleyen hediye takdim etti.

Haber: Kenan Özgüven - Diyarbakır

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
8. Boğaziçi Film Festivali Film Gösterimleri Devam Ediyor
8. Boğaziçi Film Festivali Film Gösterimleri Devam Ediyor
BOSPHORUS FILM LAB Etkinliklerle Dolu Bir Günü Daha Geride Bıraktı
BOSPHORUS FILM LAB Etkinliklerle Dolu Bir Günü Daha Geride...