|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Diyarbakır’da Çuvallar İçerisinde Saklanmış Esrar Ele...
  • Reklam

Diyarbakır'da Çuvallar İçerisinde Saklanmış Esrar Ele Geçirildi

Diyarbakır’da Çuvallar İçerisinde Saklanmış ve Metropol şehirlere sevk edileceği belirlenen 8 çuval içerisindeki 158 kg esrar ele geçirildi.

19 Ekim 2019 - 23:29 - Güncelleme: 27 Ekim 2019 - 05:14

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar sonucunda, Lice İlçesi Tepe Köyü kırsalındaki kayalık alana çuvallar içerisinde esrar saklandığı öğrenildi. 

Metropol şehirlere sevk edileceği belirlenen 8 çuval içerisindeki 158 kg esrar maddesi düzenlenen operasyonla ele geçirildi.

Diyarbakır Valiliği tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi.  

“Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, Diyarbakır İli Lice İlçesi Tepe Köyü kırsalındaki kayalık alana çuvallar içerisinde esrar konulduğu ve bu uyuşturucu maddelerin ilerleyen tarihlerde metropol şehirlere sevk edileceği bilgisi alınmıştır.

Lice İlçesi Tepe Köyü kırsalındaki belirlenen yerde, 18 Ekim 2019 Cuma günü yapılan operasyonda; kayalık ve çalılık alana gizlenmiş, satışa hazır vaziyette (8) çuval içerisinde 158 kg esrar maddesi  ele geçirilmiştir.

Olayla ilgili olarak ele geçirilen uyuşturucu madde muhafaza altına alınmış, olay şüphelilerinin tespitine yönelik çalışmaya başlanılmıştır.

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik yürütülen adli ve mülki görevlere artan bir azim ve kararlılıkla aralıksız olarak devam edilmektedir. 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Haber: Kenan Özgüven/ Diyarbakır

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKUT 12 Ekip, 153 Gönüllü ve 3 Köpekle İzmir'de
AKUT 12 Ekip, 153 Gönüllü ve 3 Köpekle İzmir'de
Çocuklar Virüs Tedbirlerini Karikatürle Öğreniyor
Çocuklar Virüs Tedbirlerini Karikatürle Öğreniyor