|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Dr. Faruk Özlü’den İstanbul’da Seçim Mesaisi
  • Reklam

Dr. Faruk Özlü'den İstanbul'da Seçim Mesaisi

Türkiye 23 Haziran'da tekrarlanacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine kilitlenirken, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’de İstanbul’da önemli STK’lar ve kanaat önderleriyle görüşmeler yapıyor.

20 Haziran 2019 - 04:50 - Güncelleme: 20 Haziran 2019 - 07:10

Türkiye 23 Haziran'da tekrarlanacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimine kilitlenirken, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’de İstanbul’da önemli STK’lar ve kanaat önderleriyle görüşmeler yapıyor.

İstanbul'da 23 Haziran'da tekrarlanacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi öncesi, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve beraberindeki bazı siyasi isimler de Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım’a destek için İstanbul'da çalışma yürüterek, seçim gününe kilitlendi.

DÜZCELİLERİN GÖNLÜ YILDIRIM’DA

65. Hükümet’te Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı olan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 23 Haziran seçimleri için İstanbul’da yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Genel Merkezini de ziyaret etti.

Başkan Dr. Faruk Özlü, Genel Sekreter Metin İşsever ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım için Düzcelilerin gönülden destek verdiğini belirterek, seçim çalışmalarına katkı vermek amacıyla İstanbul'a geldiğini ifade eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Binali Yıldırım Başkanımızın ülkemize çok hizmetleri ve emeği var. Bizde ülkemiz için değerli hizmetler yaptığına ve yapacağına inandığımız Binali Yıldırım başkanımıza destek amacıyla İstanbul’dayız. Yıldırım Başkanımızın hizmet adamı olduğunu çok iyi bildiğimizden, Düzce’den kalktık destek amacıyla İstanbul'a geldik ve sizlerden de destek istiyoruz. İstanbul'daki havayı çok güzel buldum. İnşallah hayırlısı olur.” Şeklinde konuştu.

İŞSEVER SENDİKAYI ANLATTI

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası hakkında bilgi veren Sendika Genel Sekreteri Metin İşsever, “Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası olarak, 14 bölge başkanlığımız başta olmak üzere kısa sürede Türkiye’nin 60 ilinde teşkilatlanmasını tamamladı, 30 ilimizde de genel kurullarını gerçekleştirdi. Ülke düzeyinde teşkilatlanması devam eden sendikamız, sektörümüzün sesi haline geldi.  Sendikamızın şube açılışları ve olağan genel kurullarımız büyük bir coşku ile devam ediyor…” Dedi.

Sendikanın Türkiye profilini ve İstanbul’da bu profilin etkilerini anlatan Genel Sekreter Metin İşsever, “bu yoğun gündem içerisinde İstanbul’daki seçim çalışmalarına destek amacıyla, önemli çalışma ve ziyaretlerde bulunan ve sendikamızı ziyaret eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye, Kocaeli Belediye Ulaşım Dairesi Başkanı Salih Kumbar’a ve beraberindeki heyete teşekkür ediyoruz.” Diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Derbide zafer VakıfBank'ın
Derbide zafer VakıfBank'ın
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Koronavirüs Testi Pozitif...