|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Duyarlı Belediye Personellerine Teşekkür Belgesi
  • Reklam

Duyarlı Belediye Personellerine Teşekkür Belgesi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Başkanlığı görevlisi İnşaat Teknikeri İbrahim Hayrullah Alınbay ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Başkanlığı Şefi Demet Demirdağlı’ya birer TEŞEKKÜR BELGESİ verildi.

24 Aralık 2018 - 17:10 - Güncelleme: 14 Mayıs 2019 - 06:20

Diyarbakır, Dicle kent bulvarı Mado kavşağında bulunan ve vatandaşa tehlike oluşturarak kazalara davetiye çıkaran kusurlu alanı hızlı bir şekilde onaran Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçe Başkanlığı personellerine Teşekkür Belgesi verildi.

Doğu ve Güneydoğu Temsilcimiz Kenan Özgüven’in kaza geçirmesi ile birlikte fark edilen tehlikeli alan, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Başkanlığı görevlisi İnşaat Teknikeri İbrahim Hayrullah Alınbay ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Başkanlığı Şefi Demet Demirdağlı’nın işlerini severek yaptıkları, samimiyetleri, güler yüzleri, görev anlayışları ve duyarlılıkları ile onarıldı.

Ciddi kazalara neden olabilecek ve vatandaşı tehdit eden alanın kısa sürede onarılması nedeniyle Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanı Sait Kılıç’la beraber Doğu ve Güneydoğu Temsilcimiz Kenan Özgüven tarafından, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Başkanlığı görevlisi İnşaat Teknikeri İbrahim Hayrullah Alınbay ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Başkanlığı Şefi Demet Demirdağlı’ya birer TEŞEKKÜR BELGESİ verildi.

Geçirdiği kaza ve gelişen durumla ilgili bilgi veren Doğu ve Güneydoğu Temsilcimiz Kenan Özgüven TEŞEKKÜR’le sonuçlanan olayı şöyle anlattı:

“Geçtiğimiz gün, Diyarbakır, Dicle kent bulvarı Mado kavşağında karşıya geçmek zorundaydım. Orta refüje doğru adımımı attım ve o sırada talihsizce bir kaza yaşadım. Adımımı attığım yerden yeşilliklerin çok olması nedeniyle orta refüjde sulama için yapılmış vana kutusunu göremedim.

Hırsızların kapağı çalmasından dolayı açıkta kalmış. Yeşilliklerin çok ve yüksek olmasından dolayı çukuru fark edemedim ve bir ayağım çukurun içine düşerken gövdem caddeye doğru savruldu. Kırmızı ışığın yanması beni mutlak bir ölümden kurtardı. Çok feci bir kazayı ucuz atlattım. Verilmiş sadakam varmış.

Hemen oranın fotoğraflarını çekip Diyarbakır Büyükşehir belediyesi park ve bahçe başkanlığına gittim. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Başkanlığı görevlisi İnşaat Teknikeri İbrahim Hayrullah Alınbay beni karşıladı. İbrahim Hayrullah Alınbay’a kendimi tanıttım ve ben basın mensubu olarak değil normal bir vatandaş olarak yanınıza geldim. Geçirdiğim kazanın başkaları tarafından da yaşanmaması için kendilerine bilgi vermeğe gittiğimi anlattım. Sorunu iki gün içerisinde gidereceklerini ifade etti. Oradan ayrıldım fakat takipçisiydim.

İkinci gününde talihsiz kazayı geçirdiğim yere gittim. Bütün yeşillikler biçilmiş ve açık çukurlar kapatılmıştı. Saray kapıda Hz. Süleyman caminin bulunduğu iç kale sur içinde görevli Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Başkanlığı Şefi Demet Demirdağlı’nın özverili ve yüreklice yapıtığı çalışmaları dikkatimi çekti. Her iki görevlinin de yaptığı çalışmalar takdire şayandı.

İşlerini severek yaptıkları, samimiyetleri, güler yüzleri, görev anlayışları için kendilerini tebrik ettim ve genel merkezimizden bu personellerin örnek olarak kamuoyuna sunulması gerektiğini anlattım. Genel merkezimizle beraber örnek personellerin başarılarının öncelikle kendi kurumlarına anlatılmasını ve teşekkürle onurlandırılmalarını kararlaştırdık.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanı Sayın Sait Kılıç’a bu örnek personelleri anlattım.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Başkanlığı görevlisi İnşaat Teknikeri İbrahim Hayrullah Alınbay ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Başkanlığı Şefi Demet Demirdağlı’nın TEŞEKKÜR belgelerini Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanı Sayın Sait Kılıç’la beraber takdim ettik.”

HABER: Kenan Özgüven - Türkiye Haber Ajansı - Diyarbakır

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
8. Boğaziçi Film Festivali Film Gösterimleri Devam Ediyor
8. Boğaziçi Film Festivali Film Gösterimleri Devam Ediyor
BOSPHORUS FILM LAB Etkinliklerle Dolu Bir Günü Daha Geride Bıraktı
BOSPHORUS FILM LAB Etkinliklerle Dolu Bir Günü Daha Geride...