|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Efsane Belkıs Aygen’in Korona Şarkısı Rekora Gidiyor
  • Reklam

Efsane Belkıs Aygen’in Korona Şarkısı Rekora Gidiyor

Yapımı Okyanus Müzik Film tarafından üstlenilen sözlerini Belkıs Aygen’in yazdığı, sanatçı Asli Maj’ın müziğini yaparak seslendirdiği, aranjörlüğünü Sonay Yağız’ın yaptığı ‘Vay Korona Korona’ şarkısı tarzı sosyal mesajı ve toplumsal niteliği ile beğeni topladı.

22 Ocak 2021 - 02:25

Efsane Belkıs Aygen’in korona ile ilgili yaptığı ‘Vay Korona Korona’ şarkısı sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

Tüm dünya gibi ülkemizde de corona virüse karşı büyük bir mücadele var. Türkiye'yi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle gerekmedikçe evden dışarı çıkılmaması konusunda uyarılara sanat dünyası da destek oluyor.

Efsane Belkıs Aygen de tüm dünyayı etkisi altına alan ve karantinaya rağmen dünyayı kasıp kavuran koronavirüsü salgınıyla ilgili bir şarkı yaptı.

Yapımı Okyanus Müzik Film - Kerem Özdemir tarafından üstlenilen sözlerini Efsane Belkıs Aygen’in yazdığı, sanatçı Asli Maj’ın müziğini yaparak seslendirdiği, aranjörlüğünü Sonay Yağız’ın yaptığı ‘Vay Korona Korona’ şarkısı tarzı sosyal mesajı ve toplumsal niteliği ile beğeni topladı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
20 Bin Sözleşmeli Öğretmen Ataması İçin Tarih Belli Oldu
20 Bin Sözleşmeli Öğretmen Ataması İçin Tarih Belli Oldu
Türkiye Şehitlerine Göz Yaşları İçinde Veda Etti
Türkiye Şehitlerine Göz Yaşları İçinde Veda Etti