|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

EGM Aktaş : " Tüm teşkilat mensubu personelimize teşekkür...
  • Reklam

EGM Aktaş : " Tüm teşkilat mensubu personelimize teşekkür ediyorum "

Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet Aktaş, "“Koronavirüs salgınının engellenmesi adına teşkilat olarak yoğun bir mücadele sergiliyoruz.Tüm teşkilat mensubu personelimize bu üstün ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi

02 Nisan 2020 - 14:34 - Güncelleme: 02 Nisan 2020 - 14:53

Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet Aktaş, dün gerçekleştirilen  Koordinasyon Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, “Koronavirüs salgınının engellenmesi adına teşkilat olarak yoğun bir mücadele sergiliyoruz.Tüm teşkilat mensubu personelimize bu üstün ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş başkanlığında düzenlenen Koordinasyon Toplantısı, Genel Müdür Yardımcılarının katılımıyla Daire Başkanlarının ve İl Emniyet Müdürlerinin ise video konferans yöntemiyle dâhil olması ile dün gerçekleştirildi.

Mehmet Aktaş “Değerli mesai arkadaşlarım salonda bulunan çok değerli arkadaşlarım, Genel Müdür Yardımcılarım, Daire Başkanlarım, İlerimizde bulunan İl Emniyet Müdürlerimiz hepinizi saygı ve sevgiyle selamlayarak toplantıyı başlatıyorum.” ifadelerini kullandı.

Toplantının ilk gündem maddesi olarak Koronavirüs salgınının önemine vurgu yapan  Aktaş, “Koronavirüs salgınının engellenmesi adına teşkilat olarak yoğun bir mücadele sergiliyoruz. Şehirlerin her alanında bize verilen görevi en iyi şekilde yerine getirdik.” dedi.

Toplantının devamında yapılan çalışmaların gerek devletin en üst kademesi gerekse halk tarafından takdirle karşılandığını vurgulayan  Aktaş “Tüm teşkilat mensubu personelimize bu üstün ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Personelin görev esnasında kendisine dikkat etmesi, sosyal mesafeyi koruması, koruyucu kıyafet ve malzemeleri kullanması gerektiğine değinen Aktaş, “Şehirlerin giriş ve çıkışlarında bütün araçların kontrol edilmesi, vatandaşlara gerekli uyarıların yapılması ve ısı ölçer ile kontrol edilen ve yüksek ateşi çıkan vatandaşların sağlık kuruluşlarına yönlendirilmesi konusunu sıkı takip edelim. Fahiş fiyat uygulayan firmalara yönelik denetimleri devam ettirelim. Fırsatçılara imkân vermeyelim.” şeklinde vurgu yaptı.

Konuşmasının devamında terör örgütlerinin olası provokatif eylemlerine değinen Aktaş, “Terör örgütlerinin sosyal medya üzerinden salgın konusunda halka yönelik olası provokatif eylemleri konusunda ilgili birimlerimiz azami dikkati göstersin. Provokatif paylaşım yapanları hızlıca tespit edelim.” şeklinde sözlerine son verdi.

Mehmet Aktaş, toplantının sonunda ülkemizde her alanda özveriyle görev yapan personele İl Emniyet Müdürleri şahsında teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

 

ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN-**TÜRKİYE HABER AJANSI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
e-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) Eğitimleri Devam Ediyor
e-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) Eğitimleri Devam Ediyor
Türkiye'de Can kaybı 4369'a, Vaka Sayısı 157 bin 814'e Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 4369'a, Vaka Sayısı 157 bin 814'e Yükseldi