|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Ekmeği 5 Liraya Satan Fırsatçı Fırıncıya Ceza Uygulandı
  • Reklam

Ekmeği 5 Liraya Satan Fırsatçı Fırıncıya Ceza Uygulandı

İstanbul Bakırköy'deki bir fırıncı, sokağa çıkma yasağı nedeniyle kapının önündeki kuyruğu görünce fiyatlarına anında zam yaptı. Bakırköy Belediyesi zabıta ekipleri, kriz anını fırsata çeviren fırıncıyı affetmedi.

11 Nisan 2020 - 15:45

Hafta sonu 2 gün için uygulanacak olan sokağa çıkma yasağının açıklanmasının ardından market ve fırın önlerinde uzun kuyruklar oluştu. Bu durumu fırsata çevirerek 1,5 liralık bir ekmeği 5 TL'den satan fırsatçı fırıncıya ceza uygulandı. 

İstanbul Bakırköy'deki bir fırıncı, sokağa çıkma yasağı nedeniyle kapının önündeki kuyruğu görünce fiyatlarına anında zam yaptı. Bakırköy Belediyesi zabıta ekipleri, kriz anını fırsata çeviren fırıncıyı affetmedi. 

İDARİ VE CEZAİ İŞLEM YAPILDI
Konuyla ilgili açıklama yapan Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, "Sokağa Çıkma Yasağı'nın ardından ilçemizde bir fırının 5 TL'den ekmek satışı yaptığı tespit edilmiş,fırın hakkında idari ve cezai işlem yapılmak üzere zabıta ekiplerimiz gerekli işlemleri başlatmıştır." Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sadakatsiz Adlı Dizi Bir Şarkıya İlham Oldu
Sadakatsiz Adlı Dizi Bir Şarkıya İlham Oldu
İçişleri Bakanlığı'ndan 81 İl Valiliğine Koronavirüs Genelgesi
İçişleri Bakanlığı'ndan 81 İl Valiliğine Koronavirüs...