|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Ekrem İmamoğlu’ndan Üç Büyüklerden Loca Talebi!

Ekrem İmamoğlu'ndan Üç Büyüklerden Loca Talebi!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yöneticiler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret ettiler. İmamoğlu, Galatasaray ile birlikte Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüplerinden, yoksul semtlerde oturan çocukların İBB'nin misafiri olarak maç izleyebileceği uygun fiyatlı loca talebinde bulundu.

29 Temmuz 2019 - 14:11

Sarı-Kırmızılı yöneticiler, İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyarette ettiler.

Başkan Mustafa Cengiz, İmamoğlu'na "34 Ekrem İmamoğlu" yazılı forma hediye etti. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da ziyaret için teşekkürlerini ileterek, "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve kulüp yöneticilerine ziyaretleri için teşekkür ederim. İstanbul'un 3 büyük güzide kulübüyle işbirliği yapacağımızı söylemiştik. Her branştaki sportif aktiviteyi destekleyip dünya şehrine yakışır bir noktaya getireceğiz" ifadelerini kullandı.

İMAMOĞLU'NDAN FAKİR ÇOCUKLAR İÇİN LOCA TALEBİ

İmamoğlu, görüşmenin içeriğiyle ilgili şunları söyledi: "3 kulübümüzden de sosyal sorumluluk projesi kapsamında loca talebimiz olacak. Kendimiz için istemeyeceğiz tabii. Locaları sosyal anlamda kullanacağız 3 kulüpte de. Mahallelerden fakir çocukları getirip, maç izlemelerini sağlayacağız. Galatasaray Kulübü'nün Ali Sami Yen Spor Kompleksi çevresi, ulaşım planı ile ilgili süreç, yaya yolları ilgili çalışmaları hızlandıracağımızı konuştuk başkanımızın talebi doğrultusunda. Aynı zamanda kapalı spor salonu ile ilgili projelerini, ki içerisinde e-spor ve teknokent olan, paydaşlarıyla beraber hem destekçisi hem de bir partneri olabileceğimiz konusunda görüş birliğine vardık. Çalışmalarda iş birliği yapacağımız dile getirdik. Biz, İstanbul'un markaları olan 3 kulübe de yakın ve onlarla iş üreten bir belediye olacağımızı duyurmuştuk. Bu yolda beraber yürüyeceğiz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emniyet Müdürü :
Emniyet Müdürü : " Polislik mesleği bana neler öğretti ? "
Emniyetten bir Twitter paylaşıma ilişkin AÇIKLAMA
Emniyetten bir Twitter paylaşıma ilişkin AÇIKLAMA