|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

‘Elektrik, Su ve Doğalgaz Faturaları 3 Ay Ertelensin’

‘Elektrik, Su ve Doğalgaz Faturaları 3 Ay Ertelensin’

Coronayla savaş yapılırken ekonomi çarklarının durduğunu ifade eden Tüketici Birliği Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Bülent Deniz, “Tüketicinin yaşamını sürdürmesi için zorunlu olan elektrik su ve doğalgaz faturalarını ödemelerini faizsiz 3 ay sonrasına erteleyelim bu savaşı kazandıktan sonra Türkiye olarak kaldığımız yerden başlayalım.” Dedi.

16 Mart 2020 - 22:55

Coronayla savaş yapılırken ekonomi çarklarının durduğunu ifade eden Tüketici Birliği Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Bülent Deniz, “Tüketicinin yaşamını sürdürmesi için zorunlu olan elektrik su ve doğalgaz faturalarını ödemelerini faizsiz 3 ay sonrasına erteleyelim bu savaşı kazandıktan sonra Türkiye olarak kaldığımız yerden başlayalım.” Dedi.

Tüketici Birliği Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Bülent Deniz açıklamasında şu cümlelere yer verdi:
“İnsanlığın coronayla savaşı devam ediyor. Ülkemizde de öyle. Her geçen gün her geçen dakika alınan yeni önlemler kamuoyuna duyuruluyor. Halkımız büyük bir kararlılık, dayanışma içerisinde alınan önlemlere uyum sağlıyor; gereğini yapıyor. Fakat şu bir gerçek; alınan önlemlerin hepsi ekonomiyi doğrudan etkiliyor. Görünen o ki ekonomide çarklar durma noktasına doğru hızlı bir şekilde yaklaşıyor. Biz Tüketici Birliği Federasyonu olarak devletimize dönüyor ve diyoruz ki; kamu alacakları olan vergiler, cezalar, harçlar, yetmedi, tüketicinin yaşamını sürdürmesi için zorunlu olan elektrik su ve doğalgaz faturalarını ödemelerini faizsiz 3 ay sonrasına erteleyelim bu savaşı kazandıktan sonra Türkiye olarak kaldığımız yerden başlayalım.”

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • emrah güneş
    2 hafta önce
    lütfen bunu yapsınlar esnafın hayatı neredeyse durdu faturalarını ödeme zorluğu yaşıyorlar mesala oteller gibi firmalar iş olmayınca bunuda ödeyemez duruma geldi. inşallah bu salgını hep birlikte aşacağız ve kazanacağız. temiz olalım dışarı çıkmayalım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis Medya Gazetesinin Nisan sayısı beğenildi
Polis Medya Gazetesinin Nisan sayısı beğenildi
Taşçıoğlu'nun Ardından Çapa Tıp Fakültesi'nde Gözyaşları Sel Oldu!
Taşçıoğlu'nun Ardından Çapa Tıp Fakültesi'nde Gözyaşları...