|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emekli Polis kendisine kan bağışı yapmayan meslektaşlarına...
  • Reklam

Emekli Polis kendisine kan bağışı yapmayan meslektaşlarına SİTEM etti

Emekli polis Muammer Koç, polis teşkilatının tam kuruluş yıl dönümü günü büyük bir kalp ameliyatı geçirdiğini, ameliyat için kan gerekli olmasına rağmen çok sevdiği teşkilat mensuplarının ilgisiz ve duyarsızlığından dolayı bir ünite bile kan bağışı yapmamasına sitem etti.

24 Nisan 2021 - 15:54 - Güncelleme: 24 Nisan 2021 - 17:19

Emekli polis Muammer Koç, polis teşkilatının tam kuruluş yıl dönümü günü büyük bir kalp ameliyatı geçirdiğini, ameliyat için kan gerekli olmasına rağmen ilk aklına gelen çok sevdiği teşkilat mensuplarının ilgisiz ve duyarsızlığından dolayı bir ünite bile kan bağışı yapmamasına sitem etti.
 

Muammer Koç'un sosyal medyada yer alan "Tüm Emekli Mensupları Güç Birliğine Davet Poartalı " isimli polis grup sayfasındaki paylaşımda şu ifadeler kullanıldı :

"37 yıl severek hizmet ettiğim mensubu olduğum için gurur duyduğum teşkilatının tam kuruluş yıl dönümü günü büyük bir kalp ameliyatı geçirdim.

Ameliyat için kan lazım oldu..İlk aklıma gelen o çok sevdiğim teşkilatın oldu.Yakınlarım tarafından iki ünite kan için müracaat ettik ama o çok sevdiğim teşkilatından bir unite bile kan vermediler..

Hiç bir kimse gelipte "Geçmiş olsun " bile demedi. Bunu yazmamın nedeni sizler de benim durumuma düşerseniz, o kocaman teşkilatımıza hiç ama hiç güvenmeyin.." 

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Spor Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Altın Kural
Spor Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Altın Kural