|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emekli Polisler, TV programına 3600 Mesajı İletti
  • Reklam

Emekli Polisler, TV programına 3600 Mesajı İletti

Emekli Polisler Halis Kahraman ile Süleyman Deveci,10 Nisan Polis Günü arifesinde bu sabah FOX TV 'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu " Çalar Saat " isimli programa polislerin 3600 ek gösterge talebine ilişkin birer mesaj iletti.

02 Nisan 2021 - 14:50 - Güncelleme: 02 Nisan 2021 - 15:28

Emekli Polisler Halis Kahraman ile Süleyman Deveci, 10 Nisan Polis Günü arifesinde  bu sabah FOX TV 'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu canlı yayınlanan " Çalar Saat " isimli programa polislerin 3600 ek gösterge talebine ilişkin birer mesaj iletti.

"Çalar Saat" isimli programın sunucusu İsmail Küçükkaya, bu sabah Etiket'in yani seçilen konu başlığı'nın " # Bilinmesiniİsterim "  olduğunu belirterek, izleyicilerden mesaj göndermelerini istedi.

İstanbul'da yaşayan ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği'nin Genel Merkez eski Basın Sözcüsü olan Gazeteci-Yazar Halis Kahraman'ın  programda  okunması talebiyle sunucu İsmail Küçükkaya'ya ilettiği tweet mesajı'nda şu ifadeler yer aldı :

Antalya'ya yaşayan emekli polis Süleyman Deveci'nin programa ilettiği tweet mesajında  ise şu ifadeler yer aldı : 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dışişleri Bakanlığı: Suriye'de Kimyasal Silah Kullanıldığı Tespit Edildi
Dışişleri Bakanlığı: Suriye'de Kimyasal Silah Kullanıldığı...
Kısmi kapanma dönemi başlıyor! Erdoğan Ramazan tedbirlerini Açıkladı
Kısmi kapanma dönemi başlıyor! Erdoğan Ramazan tedbirlerini...