|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emeklilerin maaş ödemesi devam ediyor
  • Reklam

Emeklilerin maaş ödemesi devam ediyor

Emeklilerin Ramazan Bayramı'ndan önce maaşlarını almasına yönelik takvim işliyor.Üçüncü grupta yer alan SSK emeklileri aylıklarını bugün almaya başladı.

20 Mayıs 2020 - 12:53

Emeklilere maaş ödemesi devam ediyor. Üçüncü grupta yer alan SSK emeklileri aylıklarını bugün almaya başladı. Bağ-Kur emeklilerine ise maaşları yarın ve Cuma günü ödenecek.

Emeklilerin Ramazan Bayramı'ndan önce maaşlarını almasına yönelik takvim işliyor. Ödemeler geçen hafta başladı. SSK ve Bağ-Kur'lulara maaş ödemesi peyderpey yapılıyor.

Takvime göre ilk olarak SSK emeklilerine ödeme yapıldı. Maaş günü 17, 18, 19, ve 20 Mayıs olanlara aylıkları 15 Mayıs Cuma günü hesaplarına yatırıldı.

Maaşlarını 21, 22 ve 23 Mayıs'ta alanlar için de 18 Mayıs Salı günü maaş ödemesi yapıldı.

Normal takvime göre önceki aylarda 24, 25 ve 26 Mayıs'ta emekli maaşını alanların aylıkları ise bugün  hesaplarına yatırıldı.

SSK'lılardan sonra sıra Bağ-Kur emeklilerinde olacak. Ödeme günü 25 ve 26 Mayıs olan Bağ-Kur emeklilerinin maaşları 21 Mayıs Perşembe günü yatırılacak. Ödeme günü 27 ve 28 Mayıs olanlar ise maaşlarını 22 Mayıs'ta alacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret etti
Kütahya Emniyet Müdürü Koç, Polis Emeklileri Derneğini ziyaret...
EGM Aktaş, BM Polis Müşavirini Konuk Etti
EGM Aktaş, BM Polis Müşavirini Konuk Etti