|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emektar Polis : " 3600’ü Daha Ne Kadar Bekleyeceğiz..?
  • Reklam

Emektar Polis : " 3600'ü Daha Ne Kadar Bekleyeceğiz..?

Emekli Polis Halis Kahraman, bu sabah FOX TV 'de canlı yayınlanan " Çalar Saat " isimli programa polislerin 3600 mağduriyetiyle ilgili bir mesaj iletti.

13 Kasım 2020 - 15:52 - Güncelleme: 13 Kasım 2020 - 16:18

Ulusal yayın yapan TV programlarına polislerin 3600 ek gösterge mağduriyetiyle ilgili olarak sık sık mesaj ileten Polis emeklisi Halis Kahraman, bu sabah kuşağında FOX TV 'de canlı yayınlanan " Çalar Saat " isimli programa bir mesaj iletti.

" Çalar Saat " program sunucusu İlker Karagöz'ün  bu sabah " #soruyorum"  Hashtag'i için " Polislere 6 seçim öncesi 3600 ek gösterge vaat edildi.Bu vaat üzerinden aylar,yıllar geçti,daha ne kadar bekleyeceğiz ? Mağduruz. Her ay eksik maaş alıyoruz.." mesajı iletti.

Sunucu İlker Karagöz, bu sabah (13 Kasım) Hashtag'in yani seçilen konu başlığı'nın "  # soruyorum"  olduğunu belirterek, izleyicilerden mesaj göndermelerini istedi.

İstanbul'da yaşayan polis emeklisi Halis Kahraman, belirlenen bu konu başlığı için hükümet tarafından her seçim öncesi polislere söz verilen 3600 ek gösterge hakkında bir mesaj iletti

İşte Halis Kahraman'ın tweet mesajı'nda şu ifadeler yer aldı : 

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**AHMET KAPLAN 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz