|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Emektar Polis TV programına yine 3600 mesajı iletti
  • Reklam

Emektar Polis TV programına yine 3600 mesajı iletti

TV programlarına sık sık mesaj ileten Polis emeklisi Halis Kahraman, bu sabah da FOX TV 'de yayınlanan " Çalar Saat " programına polislerin 3600 mağduriyetiyle ilgili bir mesajı iletti.

19 Ekim 2020 - 11:25 - Güncelleme: 20 Ekim 2020 - 02:57

TV programlarına sık sık mesaj ileten Polis emeklisi Halis Kahraman, bu sabah da FOX TV 'de yayınlanan " Çalar Saat " programına polislerin 3600 mağduriyetiyle ilgili bir  mesajı iletti.

 " Çalar Saat " program sunucusu İsmail Küçükkaya'nın  bu sabah " # İnsancaYasamakİcin"  Hashtag'i için " Hükümet vaat ettiği 3600 ek göstergeyi polislere versin artık..Bizler de Avrupalı meslektaşlarımız gibi insanca yaşamak istiyoruz.. mesajı iletti.

Sunucu İsmail Küçükkaya, bu sabah (19 Ekim) Hashtag'in yani seçilen konu başlığı'nın "  # İnsancaYasamakİcin"  olduğunu belirterek, izleyicilerden mesaj göndermelerini istedi.

İstanbul'da yaşayan polis emeklisi Halis Kahraman, belirlenen bu konu başlığı için hükümet tarafından her seçim öncesi polislere söz verilen 3600 ek gösterge hakkında bir mesaj iletti

İşte tweet mesajı'nda şu ifadeler yer aldı : 

TR HABER AJANSI - ÖZEL HABER- AHMET KAPLAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile Aralık’ta İddialı 
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile...
Pandemi, Lojistik Sektörünü Hızla Dijitalleştiriyor
Pandemi, Lojistik Sektörünü Hızla Dijitalleştiriyor